Водопостачання і каналізація

Водопостачання і каналізація

В даному матеріалі поговоримо з вами про двох інженерних системах для приватного будинку, без яких жити в ньому буде неможливо.

Це відомі нам системи водопроводу і каналізації. Перша забезпечує подачу чистої води в будинок, друга навпаки — відведення відпрацьованої.

Розберемося з кожною з них окремо.

Чому є необхідним
СИСТЕМ водопроводу І КАНАЛІЗАЦІЇ?

Чому є необхідним
СИСТЕМ водопроводу І КАНАЛІЗАЦІЇ?

Водопровід

Водопровід відповідає за те, щоб подача води в будинок була цілодобової. Для цього застосовується різне устаткування для закачування, накопичення, очищення, обмеження і подачі води в будинок.

Итак, сначала нужно определиться с источником питьевой воды – это может быть скважина, колодец или городское водоснабжение. Колодец проще и дешевле реализовать, но со скважины можно добыть более чистую воду (артезианскую). Кроме того, скважина обеспечивает подачу воды фактически в неограниченном количестве, что не скажешь о колодце. Если говорить совсем приблизительно, то со скважины всего за один час времени, вы можете получить такое количество воды, на выработку которого колодцу понадобилось бы сутки. С источниками воды разобрались, теперь перейдем к оборудованию для подачи воды в дом – насосам.

Насоси можуть бути поверхневими або зануреними. Тут все зрозуміло з самої назви — поверхневі подають воду з верхніх шарів землі, заглибні — з більш значних глибин.
Ще один елемент, без якого система водопроводу не зможе існувати — водопровідна мережа, куди входить розводка і точки розбору води.

Каналізація

Каналізація — система, що відповідає за відведення використаної води в спеціальні очисні споруди (септики) і очищення її там.

При облаштуванні системи каналізації дуже важливо врахувати місце розташування обладнання, а також відстань між водопроводом і каналізацією. Так як каналізаційна система впливає на стан навколишнього середовища, наслідки неправильного її розміщення передбачається відповідальність перед кримінальною відповідальністю.

Тому, щоб уберегти себе від ризику, краще звернутися до професіоналів, які врахують всі потрібні моменти.

ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ
 • ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ
  ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ

  Проектування систем водопостачання і каналізації — обов’язковий процес для ефективної роботи обладнання, так як в процесі створення проекту продумуються всі важливі моменти майбутньої системи.

  img

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ

ТИПИ ОБЛАДНАННЯ

ТИПИ ОБЛАДНАННЯ

Підбираючи обладнання для систем водопроводу і каналізації, важливо пам’ятати, що головне — правильна концепція. Тільки правильний вибір концепції, створення проекту, грамотний підбір технології, матеріалів і перетину труб дозволить створити якісну систему водопроводу і каналізації.

Труби для водопроводу можуть бути трьох типів:

 • металопластикові;
 • поліпропіленові;
 • зі зшитого пропілену.

Труби для каналізації бувають:

 • внутрішнього виконання;
 • зовнішнього виконання.

Перші в свою чергу можуть бути з шумоізоляцією і без неї.

Для системи каналізації використовуються фанові стояки, які допомагають усунути запах з каналізації і створити розрідження в каналізаційній трубі.

Дуже важливо зробити хорошу шумоізоляцію труб для цих систем в місцях проходження каналізаційних труб в спальній; грамотно підібрати гідравлічні труби в залежності від змішувача і пропускної здатності цієї труби; правильно розрахувати фанові труби; грамотно встановити і відцентрувати виходи виходи водорозеток для змішувачів; розробити вузли сервісного обслуговування каналізаційних труб.

Готові обговорити ваш проєкт?


ВІДЕО ОГЛЯД

ВІДЕО ОГЛЯД
Опалення, водопостачання і каналізація для квартири в ЖК Almond apartments
Внутрішнє водопостачання і каналізація
Водопостачання, каналізація, водоочищення, а також сантехніка (котеджне містечко Green Hills)
Сантехніка. Типи змішувачів. Як не загубитися при виборі змішувача

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ