Вентиляція

Вентиляція

Вентиляція — система заходів з регулювання повітрообміну в приміщеннях. Вона може бути природною або примусовою. Природна полягає в русі повітря за рахунок різниці тиску. Простіше кажучи, природна вентиляція — це відкрите вікно або двері, коли повітря переміщається за рахунок фізичних процесів. Примусова вентиляція діє завдяки вентилятору, який змушує циркулювати повітря в потрібній кількості і в потрібному напрямку.

Розробка проектів по вентиляції здійснюється на базі приточно-витяжних систем з рекуперацією тепла , залежно від площі та кількості повітря. Проектування відбувається структурно і беруться до уваги всі необхідні аспекти: кількість і якість повітрообміну, температура і фільтрація.

Якісна система вентиляції повинна працювати за принципом забору свіжого повітря з вулиці і подачі його в приміщення . Перед подачею повітряних потоків в кімнату, вони повинні пройти етапи фільтрації і по потребі охолодження. Дана подача повинна здійснюватися через перехресний рекуператор тепла, який передбачений в обов’язковому порядку незалежно від кількості кубів повітря в приміщенні.

Чим зумовлена
НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМИ
ВЕНТИЛЯЦІЇ?

Чим зумовлена
НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМИ
ВЕНТИЛЯЦІЇ?

Якісно спроектована і встановлена ​​система вентиляції і кондиціонування здатна благотворно впливати на загальний стан людини. При диханні людина вдихає кисень і видихає вуглекислий газ. Висока концентрація вуглекислого газу веде за собою багато неприємностей для організму: сонливість, млявість, низьку концентрацію уваги, падає настрій, знижується працездатність і т.д.
Крім того, шкідливі речовини виділяються з будівельних матеріалів, з яких виготовлена ​​конструкція будівлі.
Для усунення всіх цих проблем і існують системи вентиляції примусового типу. Таким чином, підвищивши якість повітря в приміщення, поліпшується здоров’я і загальний стан людини.

Як відбувається процес установки системи вентиляції?

Установка системи примусової вентиляції проходить кілька етапів. Для початку встановлюється контакт з клієнтом за допомогою розмови в якому інженери детально розповідають про типах системи вентиляції і пропонують варіанти для конкретного приміщення.

Пізніше розробляється комерційне пропозиції і коригується під матеріальні можливості клієнта. Наступним етапом йде проектування, вартість якого становить 10% від загальної суми. При складанні фінального комерційної пропозиції платіж в розмірі 10% (проектування) віднімається від загальної суми. Після складання готового проекту і затвердження його компанією і клієнтом починається виготовлення і закупівля всіх необхідних матеріалів.

Коли все обладнання закуплено монтажна організація приступає до роботи. Не дивлячись на багатоетапність, час, витрачений на установку системи вентиляції примусового типу в середньому, займає півтора місяці, що є не таким вже й тривалим терміном для такої об’ємної роботи.

Результат

В результаті установки високоефективної припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла клієнт отримує:

 • мінімальні витрати на обігрів холодного повітря за рахунок рекуперації. Таким чином скорочуються витрати на систему опалення;
 • в повітряному просторі збільшується концентрація CO2;
 • поліпшуються життєві показники, зміцнюється здоров’я;
 • підвищується працездатність;
 • пропадає безсоння. Сон стає міцним і здоровим.

Якісна система вентиляції є необхідним аспектом для організації сприятливого мікроклімату, який так важливий для загального стану людини.

ВИДИ ПОСЛУГ

ВИДИ ПОСЛУГ
 • КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ПО ВЕНТИЛЯЦІЇ

  Вентиляційні системи під ключ. Повний комплекс послуг по реалізації вентиляції у будинку та квартирі. Створюємо концепцію, підбираємо обладнання, координуємо суміжні організації, монтуємо та запускаємо системи вентиляції. Сучасні технології дозволяють забезпечити максимально енергоефективний повітрообмін та комфорт для клієнта.

  img
 • ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ

  Будь-яка робота починається з концепції. Це розмова з клієнтом, під час якого обговорюються види вентиляції, орієнтація по обладнанню, енергоресурсів і витрат надалі.

  Після складання концепції, розробляється комерційну пропозицію, в якому клієнт може побачити 90% прейскуранта, який буде включений в систему вентиляції. Після згоди клієнта починається робота над проектуванням.

  img

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ

ТИПИ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО
ОБЛАДНАННЯ

ТИПИ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО
ОБЛАДНАННЯ

Для організації якісної вентиляції використовуються припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла MAICO WS 320 KB і MAICO WS 470 KB, щілинні дифузори LOOK і повітроводи з оцинкованої сталі покриті каучуковим ізолятором. Варто звернути увагу на те, що ізолятор призначений для додаткового шумопоглинання, захисту від конденсату і негативного впливу зовнішніх факторів.

Всі використовувані установки повинні бути високоефективними з не менше 90% рекуперації. Система зав’язана на рекуператорі, оснащеним автоматизацією по управлінню (контроль на інтерфейсі телефону за допомогою спеціального додатку, датчик CO2, модуль KNX, через інтерфейс MODBUS). Така система не потребує постійного контролю, що зробить управління легким і приємним.

При розрахунку системи вентиляції в приміщенні, інженери так само приділяють особливу увагу і аеродинаміці. Правильно підібрана швидкість повітря, впливає на шумові характеристики. Великий опір веде до збільшення швидкості повітря в повітроводі, таким чином збільшується рівень шуму, який приносить додатковий дискомфорт. Тому монтуються низьконапірні системи з мінімальною швидкістю переміщення повітря, таким чином збільшується ефективність роботи, особливо рекуператора.

Розподіл повітря здійснюється через щілинні дифузори LOOK . Траєкторія повітропроводів вибирається по мінімальному опору, для економії витратних матеріалів, що позитивно впливає на бюджет клієнта. Додатково в системі вентиляції застосовуються шумоглушители для придушення звукових децибелів від обладнання.

Так само в число комплектуючих входять і герметичні клапана для забору і викиду повітря. При виключенні установки, приводу повинні автоматично закриватися і не давати підпір холодного повітря поки систему вентиляції знову не включать. Для ефективної і якісної роботи, все повітроводи, відводи, пленум-бокси завжди повинні дросселіроваться, це сприяє рівномірному розподілу повітря по будівлі.

Готові обговорити ваш проєкт?


ВІДЕО ОГЛЯД РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯД РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Кліматичні системи в приватному будинку (Green Hills)
Удосконалення інженерних систем в будинку «Золоче»
Системи вентиляції квартири ЖК «Бульвар Фонтанів»
Вентиляція в квартирі ЖК "Новопечерські Липки"

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ СИСТЕМ
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА СТАТТІ

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ СИСТЕМ
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА СТАТТІ