ВЕНТИЛЯЦІЯ
В БУДИНКУ

ВЕНТИЛЯЦІЯ
В БУДИНКУ

Вентиляція в будинку – сукупність заходів щодо організації правильного повітрообміну в кожній кімнаті, який створює сприятливий мікроклімат.
Обмін повітря – відтік відпрацьованого повітря з приміщення і приплив в нього атмосферного, але очищеного.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ У ПРИВАТНОМУ
БУДИНКУ— ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ?

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ У ПРИВАТНОМУ
БУДИНКУ— ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ?

Давайте уявимо ідеальний будинок. Скажіть, можна порівняти чи поняття ідеального будинку з некомфортним мікрокліматом? Під некомфортним мікрокліматом я маю на увазі повітря, який через застій стає непридатним для людини. Це призводить до того, що ми відчуваємо втому, головний біль, з’являється погана працездатність і самопочуття. Доповнює цю картину грибок і пліснява на стінах ванної кімнати і санвузла, який виникає внаслідок підвищеної вологості. Навряд чи такі умови можна порівняти з поняттям «ідеальний будинок».

Щоб цього уникнути, необхідно організувати в своєму будинку правильну систему вентиляції, яка полягає в двох процесах: викид використаного повітря назовні і приплив чистого, атмосферного повітря в приміщення. Обійтися чимось одним не вийде — для правильного балансу між припливним і витяжним повітрям важлива взаємодія і пропорційність цих процесів. Завдяки такому рішенню мешканці відчувають поліпшення самопочуття і стану здоров’я, а також збільшать тривалість експлуатації свого будинку, зберігаючи його в хорошому стані зсередини.

ПЕРЕВАГИ
ЗАМОВЛЕННЯ У МЕНЕ

ПЕРЕВАГИ
ЗАМОВЛЕННЯ У МЕНЕ
img
Працюю по всій Україні
img
Педантичність в кожній дрібниці
img
Досвід в сфері понад 20 років
img
Повний консалтинг по об'єкту

Які послуги з вентиляції я вам пропоную?

Які послуги з вентиляції я вам пропоную?

Вся розробка системи вентиляції в будинку складається з декількох етапів. Старт роботи полягає в особистому спілкуванні з замовником і отриманні всієї необхідної інформації: площа приміщення, кількість мешканців і індивідуальних побажань клієнта. Ми вибираємо найкращий варіант концепції роботи, а також подальшу стратегічну базу.

З огляду на всі отримані дані, створюється технічна комерційна пропозиція. Цей документ являє собою набір інженерного рішення в цифрах: кількість товару, його абревіатура і номенклатура; кількість потрібних додаткових елементів і жерсті; повна вартість усього необхідного обладнання, комплектуючих і самого монтажу. Це дозволить обговорити за що відповідає кожен пункт і його значимість.

Таким чином, отримавши комерційну пропозицію, людина зможе зрозуміти який фінансовий еквівалент буде задіяний при проектуванні і монтажі системи вентиляції в його будинку і зможе оцінити свої можливості. Якщо замовник не буде згоден з остаточною сумою, ми візьмемо до уваги саме те обладнання, яке буде більш прийнятно за вартістю, якщо це не буде суперечити вимогам нашої компанії про доцільність системи.

Важливо знати! Як і кожна робота — створення технічної комерційної пропозиції оплачується. Його вартість залежить від особливостей будинку, його площі та особистих побажань замовника.

ЯКЕ ІСНУЄ ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ?

ЯКЕ ІСНУЄ ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ?

Висока якість використовуваних матеріалів може забезпечити тільки надійний виробник з високою багаторічною репутацією. Будучи офіційним дилером таких заводів, я надам вам вибір серед топових виробників кліматичної техніки: Maico (Німеччина), Systemair (Швеція) та ін. Перед вибором конкретної моделі, вам спочатку пропонується зробити розрахунок необхідної кількості повітря, в розрізі площі вашого будинку. Продуктивність установки розраховується залежно від кількості мешканців або по необхідної кратності повітрообміну в приміщенні.

Кратність повітрообміну – цифра, яка означає скільки разів, протягом однієї години, повітря в кімнаті повністю зміниться.
Згідно з ДБН (Державні Будівельні Норми), існує три стандарти комфорту для кожного мешканця в будинку:

  • 15 м³/год – мінімальний;
  • 25 м³/год – оптимальний;
  • 36 м³/год – підвищений.

Припливно-витяжні установки мають незначні габарити, найчастіше встановлюються в технічних приміщеннях. Тиха робота (наприклад, німецька ПВУ Maico WS 320 має рівень шуму всього 36 дБА) дозволяє проводити монтаж поблизу житлових кімнат. Всі установки доповнені фільтрами, щоб ви отримували не тільки свіже, але і абсолютно чисте повітря. Подальша експлуатація полягає в особистому візуальному огляді і періодичному сервісному обслуговуванні. Установка оснащена інтелектуальним керуванням, а налаштовувати режими можна через спеціальний додаток на вашому гаджеті, віддалено. Як перевага – багато припливно-витяжних установок, крім стандартної комплектації, мають додаткові елементи, які позначаються в індексі назви: Maico WS 320 KB — оснащена калорифером попереднього нагрівання РТС і байпасом, а Maico WS 320 KBET додатково має ще й ентальпійний теплообмінник.

Приточно-витяжна вентиляція

Для витяжної вентиляції використовуються:

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Інженерні системи в приватному будинку. Котеджне містечко «Золоче»
Реалізація систем вентиляції та кондиціонування в квартирі. ЖК Бульвар Фонтанів
Реалізація систем вентиляції та кондиціонування в приватному будинку, м.Бровари
Здаємо об'єкт кліматичних систем в приватному будинку (котеджне містечко Green Hills)

ЕТАПИ РОБОТИ ПІСЛЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

ЕТАПИ РОБОТИ ПІСЛЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Проектування

Щоб система вентиляції будинку працювала як слід, необхідно створити проект, який включає в себе інженерні схеми і розробку архітектурного плану. Спеціаліст вибирає конструктивні рішення і, згідно з даними комерційної пропозиції, проектує внутрішню інженерну систему — вентиляцію для будинку. Все креслення реалізовується на основі раніше виконаних розрахунків і дозволяє вам візуально побачити результат ще до початку монтажних робіт. На цьому етапі роботи можна виправити всі найдрібніші нюанси і створити ідеальну для вас систему.

Я покажу, як у вашому будинку повинна проходити трасування повітроводів, щоб забезпечити мінімальний опір. Це дозволить розрахувати кількість жерсті, дроселів, шумоізоляційного матеріалу і інших важливих елементів вентиляційної системи, а я поясню їх призначення і важливість використання. Грамотно розповім про автоматику в системі вентиляції, навіщо вона потрібна і за що відповідає. Розповім, що таке правильний повітрообмін і як грамотно розмістити дифузори всередині вашого будинку, щоб забезпечити необхідний розподіл повітря в кожній його частині.

Починати розробляти проект бажано в момент будівництва будинку або ремонтних робіт всередині нього. Документ обов’язково повинен узгоджуватися з будівельною компанією і з іншими інженерними системами в вашому домі — кондиціонування, водопровід і каналізація, електрика та інші. Обов’язковою умовою створення проекту є узгодження системи з конструкцією будівлі. Це дозволить правильно розподілити положення отворів в санвузлах або гардеробних, а також правильно скоординувати траєкторію монтажу повітропроводів.

Я покажу вам, чому при будівництві герметичного будинку, необхідно встановлювати загальнообмінну вентиляцію з рекуперацією тепла і як правильно її розмежувати. Розподіляється вона в співвідношенні двох зон:

  • чиста — вітальня, спальні, кабінет, дитяча кімната та ін;
  • брудна — кухня, ванна кімната і туалет (або суміщений санвузол), гардеробна, комора, технічне приміщення.

Таке розташування системи вентиляції котеджу дозволить максимально знизити втрату тепла і направити його з брудних зон на рекуператор в припливно-витяжної установці. Далі, теплообмінник передає енергію повітрю, що поступає і, через вентиляційні канали, він направляється в чисті зони. При особистій зустрічі я більш детально розповім, що собою являє донагрів і доохолодження повітря і як з цим завданням справляється рекуператор. Опишу основні характеристики теплообмінника, його види (пластинчастий в Maico, серії WS 320 KB або 470 KB, а також в Systemair, серії SAVE VTC і роторний в Komfovent, серії Domekt REGO), показники ККД і необхідність рекуператора в системі вентиляції.

Монтажні роботи

Важливим етапом при організації припливно-витяжної вентиляції в приватному будинку є правильний монтаж системи. Можна підібрати якісне і дороге обладнання, але через непрофесійну установку воно не буде виконувати завдання, які були заявлені виробником. Фахівці з монтажу повинні виконувати свої роботи, точно посилаючись на завдання, задумані інженером, об’єднуючи їх зі своєю високою кваліфікацією і багаторічним досвідом.

Тільки правильні і професійні дії на всіх етапах роботи – від створення комерційної пропозиції до пуско-налагоджувальних робіт, дозволять створити внутрішню інженерну систему: загальнообмінну вентиляцію з рекуперацією тепла. У підсумку ви отримуєте якісне і здорове повітря всередині кожної кімнати, яке насичене правильною кількістю О₂. Завдяки цьому ви зможете поліпшити якість сну і своє самопочуття. Крім позитивних результатів по здоров’ю, рекуператор забезпечує значну економію на витрати, які стосуються системи опалення та кондиціонування.

Готові обговорити ваш проєкт?


ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ТИПИ ОБ'ЄКТІВ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ТИПИ ОБ'ЄКТІВ