ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Вентиляція є обов’язковою умовою для створення комфортного мікроклімату в приміщенні.

Якісний повітрообмін сприяє гарному самопочуттю, високим показникам працездатності і здоровому сну.

Для того, що система працювала ефективно необхідні якісне проектування і монтаж вентиляції.

Навіщо потрібно проектування та розрахунок вентиляції?

Навіщо потрібно проектування та розрахунок вентиляції?

В першу чергу, це потрібно для мінімізації витратної частини на будівництво або можливі помилки, які потрібно переробити. Так само проектування сприяє швидкому і якісному монтажу , інсталяції та налаштувань.

Якщо пропустити етап проектування і почати монтаж без узгодження робіт з усіма суміжними організаціями, збільшується ризик появи помилок через непрописаних завдань для електриків, сантехніків і будівельників.

Таким чином можуть виникнути непередбачені витрати у клієнта і збільшується час на виконання всіх будівельних і монтажних робіт.
Тому необхідно створити грамотний проект на папері, згідно з яким всі суміжні інженерні системи будуть взаємодіяти не заважаючи один одному.

ПЕРЕВАГИ
ЗАМОВЛЕННЯ У МЕНЕ

ПЕРЕВАГИ
ЗАМОВЛЕННЯ У МЕНЕ
img
Працюю по всій Україні
img
Педантичність в кожній дрібниці
img
Досвід в сфері понад 20 років
img
Повний консалтинг по об'єкту

Що входить в проектування системи вентиляції?

Що входить в проектування системи вентиляції?

Будь-яка робота починається з побудови концепції . Це розмова з клієнтом, під час якого обговорюються види вентиляції, орієнтація по обладнанню, енергоресурсів і витрат надалі. Обговорюється вартість і приблизна концепція по трасуванні повітропроводів. На даному етапі клієнт вже бачить загальну картину.

Після складання концепції, розробляється комерційну пропозицію , в якому клієнт може побачити 90% прейскуранта, який буде включений в систему вентиляції. На першому етапі, головне дати зрозуміти клієнтові орієнтовну вартість в різних інтерпретаціях. Тому спочатку обов’язково повинна бути концепція і фінансовий еквівалент. Після згоди клієнта починається робота над проектуванням.

Приклад Комерційного Пропозиції

Вартість проектування системи вентиляції становить 10% від загальної суми.

Як приклад розглянемо проект системи вентиляції приточно-витяжної типу для двоповерхового приватного будинку.

проектування і розрахунок вентиляції

На схемі показана мережа воздуховодов. Синім кольором виділені ті, за якими здійснюється рух припливного повітря, червоним — повітря, який в подальшому виводиться назовні.

Приклади розрахунків системи вентиляції

Приклади розрахунків системи вентиляції

Якщо організація системи вентиляції становить 100 000 грн, ціна на проектування становитиме 10% = 10 000 грн.

Першим етапом буде складання і розробка проекту . Після узгодження з клієнтом, робиться фінальне комерційну пропозицію . Через можливого зростання цін на комплектуючі, жерсть і змін дифузорів, фінальна сума може становити 110 000 грн. Від загальної суми (110 000 грн.) Ми забираємо вартість проектування (10 000 грн.) Отримуємо залишкову суму 100 000 грн., яку клієнт повинен виплатити.

Проектування вентиляції — це робоча документація, яка пов’язана з узгодженням архітектури та дизайну, і всіх суміжних організацій, які прив’язані до даного проекту (освітлення, водопровід та каналізація). Таким чином, під час будівництва будівлі у робочих є завдання на пробивання отворів для монтажу проходу систем повітроводів. Коли «піднімаються» стіни, будівельники відразу передбачає в стінах необхідні отвори. Дизайнери створюють проект посилаючись на інженерні комунікації, які проведені в будівлі. Проект на 99% точно відповідає чітким прив’язки , які будуть виконані потім на об’єкті. За допомогою цієї документації замовник або виконроб будуть точно розуміти, що відбувається на об’єкті та як повинна бути побудована робота в подальшому.

Згідно проекту будуть виконані всі інсталяційні роботи. У документації зазначена необхідна швидкість і витрата повітря в повітроводах. Саме тому перед зашиттям стелі перевірка обладнання і налаштування проводяться тільки в присутності замовника. Клієнт повинен бачити, що всі налаштування відповідають вимогам проекту.

Готові обговорити ваш проєкт?


Підведемо підсумок

Підведемо підсумок

Проектування вентиляції в будинку необхідно до початку будівництва. Таким чином, система буде індивідуально підібрана під потреби клієнта, особливості приміщення і бажаний бюджет.

Так само буде узгоджена робота з усіма суміжними організаціями , що дозволить підвищити якість і прискорити будівельні і монтажні роботи. Устаткування буде монтуватися в спеціально відведеному місці, що позитивно вплине на загальний дизайн інтер’єру.

В результаті клієнт отримує якісну і ефективну систему вентиляції , яка допоможе створити комфортні умови в приміщенні.

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Реалізація кондиціонування і вентиляції квартири (Київ, вул. Драгоманова)
Реалізований проект системи кондиціонування в будинку
Реалізація систем вентиляції та кондиціонування в приватному будинку, м Бровари
Об'єкт з кліматичними системами в приватному будинку (котеджне містечко Green Hills)