JABLOTRON: Чеське обладнання для вентиляції будинку та квартири

JABLOTRON: Чеське обладнання для вентиляції будинку та квартири

Jablotron Living Technology – чеська компанія по створенню та виробництву кліматичного обладнання. Jablotron – це якість та сучасний підхід як до технічного наповнення, так і візуалу. Турбота про клієнтів – перше, на чому фокусується компанія, адже розуміння бажань замовника – один з основних чинників росту.

Слоган фірми «Ми створюємо складні пристрої, якими легко керувати» уособлює кожен продукт їх виробництва. Поєднання з системами розумного будинку, управління за допомогою телефону з відкритим доступом для кожного члена сім’ї – не проблема.

Компанія SOLOVEI у проєктах з вентиляції та кондиціюванню застосовує припливно-витяжні установки Jablotron Futura L/M.

Серія Futura

Серія Futura

Серія Futura – це установки з рекуперацією тепла, робота яких спрямована на приплив свіжого та витяжку відпрацьованого повітря з приміщень. До переваг даного обладнання можна віднести:

Ефективна вентиляція приміщень – повноцінний повітрообмін у будинку або квартирі в об’ємі від 50 до 350 м3.

Фільтрація поступаючого повітря – здійснюється за допомогою фільтрів F7 та опціонально – вугільного. Важливо пам’ятати, що заміна фільтрів повинна проводитися чітко за графіком, якщо знехтувати даним фактором, то рівень продуктивності техніки знизиться та виникне ризик поломки техніки.

Рекуперація тепла та вологи – ентальпійний теплообмінник виконаний з урахуванням нових технологій, не передбачає наявності преднагрівача, оскільки завдяки постійній зміні напрямку потоків повітря, техніка не замерзає до -19 °С. А коефіцієнт корисної дії становить до 92%.

By-pass – спрямований на подачу холодного повітря у приміщення, не пропускаючи його крізь рекуператор. Найчастіше застосовується в літній період часу, щоб досягти максимально комфортного температурного режиму.

Постнагрівач – елемент комфорту, необхідний для нагріву поступаючого зовнішнього повітря, актуальний в зимовий період часу. Вмикається за бажанням користувача, передбачений в кожній установці за замовчуванням. Визначити необхідну потужність для нагрівання можна самостійно, скориставшись додатком MyJablotron.

Система змінної подачі повітря (VAV-система) – створює правильний мікроклімат при максимальній енергоефективності. Завдяки наявності VAV-клапанів ви зможете регулювати подачу повітря в кожну кімнату будинку/квартири, згідно якості повітря (рівню CO2).

Автоматика – регулює роботу пристрою, коректуючи подачу повітря, а також контролюючи стан техніки, в тому числі фільтрів. За бажанням установку можна поєднати з системою розумного будинку, а наявність LAN модуля передбачено для зміни сценаріїв роботи обладнання.

Контролер з датчиком CO2 – визначає та передає інформацію про якість повітря у приміщенні. У стандартному постачанні передбачено один контролер Alfa, але при необхідності ви можете доукомплектувати установку додатковими зовнішніми регуляторами, датчиками та контролерами.

У нашій компанії представлено декілька модифікацій ПВУ Jablotron Futura:

Futura L – розрахована на повітрообмін в обсязі до 350 м3.

Futura M – здатна забезпечити вентиляцію об’ємом до 250 м3.

Централізована система Jablotron здатна забезпечити цілодобову вентиляцію приміщень. Щоб організувати правильну систему вентиляції, використовуючи обладнання Jablotron Futura, спочатку необхідно звернутися до проєктувальників. Адже якісна вентиляція будинку або квартири передбачає великий обсяг проєктної роботи, для розуміння всієї специфіки передбачуваного приміщення, а також запитів замовника.

Крім того, професійний підхід до проєктування здатний максимально знизити шумові показники при робочому стані техніки.

ВИДИ ПОСЛУГ

ВИДИ ПОСЛУГ
 • ВЕНТИЛЯЦІЯ
  В КВАРТИРІ

  Вентиляція житлового приміщення, в нашому випадку, квартири починається з концепції — конструктивного принципу і основної ідеї реалізації інженерної системи.

  img
 • ВЕНТИЛЯЦІЯ
  В БУДИНКУ

  Вентиляція в будинку – сукупність заходів щодо організації правильного повітрообміну в кожній кімнаті, який створює сприятливий мікроклімат.

  img

Два варіанти здійснення розрахунку по вентиляції у будинку/квартирі:

Два варіанти здійснення розрахунку по вентиляції у будинку/квартирі:

 

Перший варіант передбачає розрахунок виходячи з кількості постійно проживаючих людей. На кожну людину в будинку/квартирі передбачається певна кількість поступаючого повітря. Згідно з встановленими нормами, для однієї людини необхідно 36 м3/год. Далі розрахунок прив’язується до кімнати. Наприклад, якщо в спальні стандартно знаходиться 2 людини, то необхідна подача повітря складе 72 м3/год, в їдальні їсть 5 осіб, відповідно подача свіжого повітря буде 180 м3/год. В даному випадку VAV-система не використовується, а прорахована кількість повітря подається на постійній основі.

Другий метод базується на розрахунку за якістю повітря (рівня CO2) — в цьому випадку системі задається певний показник рівня CO2, до якого установка повинна прагнути. Якщо в якийсь момент датчик СО2 зафіксує невідповідність, тренд зростання рівня вуглекислого газу, то установка почне працювати активніше для досягнення необхідної норми.

Більш енергоекономічним підходом є розрахунок за якістю повітря (другий варіант), оскільки за допомогою контролю рівня CO2, посилена робота включається лише при необхідності, не витрачаючи додаткової енергії даремно. На постійній основі установка працює на мінімальних обертах.

Монтаж припливно-витяжних установок можна здійснювати як в житлових, так і технічних приміщеннях. Також варто враховувати, що прокладання повітропроводів вимагає опуску стелі (не менше 120 мм, без гіпсокартону). По закінченню монтажних робіт всі повітроводи будуть обшиті гіпсокартоном, для приміщень в стилі лофт повітроводи найчастіше залишають відкритими.

Реалізувати вентиляцію на обладнанні Jablotron або купити установку можна звернувшись до фахівців компанії SOLOVEI. Ми знаємо, як зробити вентиляцію якісною та відповідною усім нормам. Працюючи з нами, ви отримаєте повний звіт та розуміння по проведенню всіх робіт.

Для замовлення обладнання, уточнення ціни або консультації звертайтеся за номером 38 050 448 75 73. Ми готові призначити зустріч з нашими інженерами та відповість на всі існуючі питання. Чекаємо на ваш дзвінок!

Готові обговорити ваш проєкт?


ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ Вентиляції

ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ Вентиляції