КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ПО ВЕНТИЛЯЦІЇ

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ПО ВЕНТИЛЯЦІЇ

Розуміння абсолютного комфорту для кожної людини визначається зовсім різними критеріями, але одна схожість об’єднує всіх – комфорт. Комфорт – це ідеальний мікроклімат навколо нас. Повітря супроводжує людину з перших та до останніх днів життя, а його якість значно впливає як на здоров’я й самопочуття, так і продуктивність в цілому, тому важливо дихати свіжим та чистим повітрям.

Навіщо потрібна вентиляція? Які проблеми вирішує?


Навіщо потрібна система вентиляція? Часто подібні питання притаманні скептикам, котрі думають, що для створення гарного мікроклімату у приміщенні досить своєчасно зробити вологе прибирання та провітрити кімнати. Але на сьогоднішній день проблема свіжого повітря як ніколи гостра, адже як в містах, так і наближених селищах, відкривши вікно, ви не тільки не зможете відчути приплив свіжого повітря, а й навпаки – впустите максимально багато подразників: пил, неприємні запахи, комах, шум тощо

Важливість вентиляції обумовлена ​​тим, що забруднене важке повітря може стати головною причиною виникнення таких проблем як: сонливість, головний біль, алергія, нестача кисню, швидка втома протягом дня, малоефективність та інші негативні фактори, що впливають на фізичний та ментальний стан людини.

Також правильна вентиляція здатна запобігти виникненню проблем підвищеної вологи, конденсату, плісняви ​​та грибку у ванних, санвузлах або душових кімнатах.

Вентиляція – це легкі приміщення, робота яких спрямована на своєчасну подачу свіжого та видалення відпрацьованого повітря, без яких розуміння відчуття комфорту руйнується.

Важливо знати, що повноцінна вентиляція квартири «під ключ» не може будуватися лише на подачі або видаленні повітря. Робота системи повинна охоплювати всі чинники, що впливають на стан повітря.

Комплекс робіт по вентиляції = система вентиляції "під ключ"

Комплекс робіт по вентиляції = система вентиляції "під ключ"

Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте повний спектр послуг від початкового етапу консультації до повної реалізації всієї системи та її сервісу після запуску. Багато клієнтів віддають перевагу робити систему вентиляції «під ключ», надаючи фахівцям повний доступ до об’єкту.

Роблячи проект «під ключ» разом з нашою командою, ви отримаєте:

 

 • Декілька консультацій – по-перше, для розуміння, чого вимагає об’єкт та що може запропонувати команда, виходячи з наданої документації та пред’явлених креслень приміщення. По-друге, щоб узгодити всі деталі і етапи реалізації системи.
 • Проведення розрахунків на основі отриманих даних – підбір системи завжди передбачає розрахунки за об’ємом повітря, тільки таким чином потужність обладнання буде відповідати потребам об’єкта.
 • Розробка комерційної пропозиції – на цьому етапі інженери пропонують варіанти техніки для системи вентиляції, а також вартість робіт, обв’язки та передбачуваного обладнання. Ви зможете дізнатися суму всіх робіт, а також підібрати кінцеве варіант використовуваного обладнання, враховуючи ціновий сегмент продукту.
 • Підписання договору + розробка проекту – за допомогою креслень вам покажуть, як будуть виглядати системи вентиляції під ключ в будинку, офісі або квартирі, обговорять деталі у вигляді опуску стелі, а також нададуть всю необхідну документацію для координації із суміжними організаціями: дизайнерами, архітекторами, електриками тощо.
 • Реалізація проекту – відбувається після узгодження та обговорення з клієнтом всіх передбачених робіт. На цьому етапі команда фахівців здійснює монтаж та запуск роботи обладнання. Свої монтажні бригади гарантують правильність установки та професіоналізм монтажу системи вентиляції.
 • Обслуговування системи після початку експлуатації – цей пункт передбачає всі сервісні роботи, своєчасну заміну фільтрів та консультування з питань, пов’язаних з системою вентиляції.

Наша робота максимально спрямована на інформування та роз’яснення клієнту всіх тонкощів і етапів роботи інженерної команди. Адже розуміння замовником процесів проектування допоможе своєчасно виправити або внести всі необхідні корективи. Комплексний підхід до системи вентиляції гарантує професіоналізм на кожному етапі, відповідальність за кожен гвинтик та ефективний результат.

ПОТРІБНА ВЕНТИЛЯЦІЯ БУДИНКУ ПІД КЛЮЧ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРОМ 38-050-448-75-73.

ВИДИ ПОСЛУГ

ВИДИ ПОСЛУГ
 • ВЕНТИЛЯЦІЯ
  В КВАРТИРІ

  Вентиляція житлового приміщення, в нашому випадку, квартири починається з концепції — конструктивного принципу і основної ідеї реалізації інженерної системи.

  img
 • ВЕНТИЛЯЦІЯ
  В БУДИНКУ

  Вентиляція в будинку – сукупність заходів щодо організації правильного повітрообміну в кожній кімнаті, який створює сприятливий мікроклімат.

  img

Як правильно зробити вентиляцію та який вид системи обрати?

Як правильно зробити вентиляцію та який вид системи обрати?

Здійснення вентиляції – це складний процес, до виконання якого треба підходити максимально комплексно та серйозно. Це вже точно не варіант самостійної роботи, тільки професійний підхід і реалізація – гарантія налагодженої та довговічною роботи системи.

Ідеальним рішенням стане проектування вентиляції до початку ремонту. В такому випадку все проектування і розміщення техніки буде продуманим, а найважливіше – ідеально розподіленим в інтер’єрі приміщення. Крім того, ви зможете поєднати реалізацію декількох кліматичних систем водночас.

Щоб забезпечити примусову вентиляцію у приміщенні, потрібно розуміти які варіанти її здійснення можна застосувати:

 

 • Централізована припливно-витяжна вентиляція під ключ з рекуперацією тепла.

 

Централізована система вентиляції являє єдину систему, яка ґрунтується на вентиляційній установці, її робота може забезпечити свіжим повітрям, як великий будинок, так і середнього метражу офіс або квартиру, а також видалити відпрацьоване повітря. Подібна техніка має високу енергоефективність роботи, а також зручне управління, здійснення якого можна робити як за допомогою дисплею, так і дистанційно.

Робота вентиляції полягає в цілодобовій подачі та видалення відпрацьованого повітря з приміщення. Подібна робота системи розділяє будівлю на «чисті» зони – місця де людина проводить найбільше часу: вітальні, кабінети, спальні, дитячі тощо, своєчасно подаючи певну кількість очищеного повітря, для комфортного місцяперебування. А також на «брудні» зони – приміщення з підвищеним рівнем вологи: санвузли, ванні кімнати, гардеробні, комори тощо, відпрацьоване повітря з яких необхідно видаляти.

Крім того, система припливно-витяжної вентиляції здатна перетворити енергію припливного повітря в тепло, дозволяючи значно заощадити на електроенергії. А фільтруючі матеріали здатні затримувати всі забруднення, що подаються разом з повітрям.

Монтаж централізованих установок проводитися у вертикальному положенні, дану техніку можна вмонтувати в шафи або стіни, щоб візуально заощадити простір. Найчастіше подібне обладнання розміщують у технічних приміщеннях, але також його можна встановити на опалювальному балконі.

Від припливно-витяжної установки прокладається мережа повітропроводів, які розміщуються в застельовому просторі, а під час оздоблювальних робіт зашиваються гіпсокартоном. Візуально помітними залишаються лише зазори для подачі/видалення повітря – дифузори або решітки. Для реалізації даної системи потрібно опускати стелі – мінімум 120 мм (без урахування гіпсокартону).

Основне обладнання, яке ми використовуємо у даному виді системи: припливно-витяжні установки Jablotron Futura (Чехія) та Maico WS (Німеччина).

 

 • Децентралізована система вентиляції.

 

Децентралізована система вентиляції являє собою декілька компактних вентиляційних установок, розміщених окремо у кожній кімнаті. Робота даного обладнання схожа з роботою централізована системи вентиляції, але кардинально відрізняється за зовнішнім виглядом та способом монтажу.

Встановлюються всередині стін, найчастіше призначені для попарної роботи. Наприклад у одній кімнаті розміщують обладнання на приплив повітря, а в другій на витяжку, таким чином створюючи правильний повітрообмін у приміщенні. Вдаючись до такої схеми установки необхідно передбачити безпорогову систему – для циркуляції повітря між кімнатами.

Для децентралізованої вентиляції у будівлі, ми рекомендуємо використовувати установки MAICO Push Pull, оскільки їх виконання максимально якісне, а робота енергоекономічна та продуктивна. Крім того, вони не займають багато місця, не створюючи зайвої захаращеності.

Переваги реалізації вентиляції «під ключ»


Вентиляція під ключ – це максимально практичне та зручне рішення, як для власників, так і бригади робітників. Ви завжди будете знати, до кого звернутися та уточнити всі робочі моменти, оскільки реалізація системи
«під ключ» передбачає ведення вашого об’єкта одним фахівцем, з яким можна завжди зв’язатися та дізнатися про стан робіт.

Працюючи з нашою командою, ви можете бути впевнені в якості монтажних робіт, оскільки ми надаємо послуги фахівців з багаторічним досвідом роботи, що працювали над подібними системами та проектами.

Комплекс робіт по вентиляції включає координацію всіх деталей із суміжними організаціями: дизайнерами, виконробами, електриками і т.д. Цей момент дозволяє розмістити систему таким чином, щоб вона була не лише ефективною, а й естетично привабливою в інтер’єрі приміщень.

Якщо ви виявите несправність системи, то в будь-який момент можете звернутися до нашої компанії, адже ми несемо відповідальність за свою роботу і в разі проблеми готові її вирішити. Після реалізації системи ми також залишаємося з вами на зв’язку, надаємо послуги заміни фільтрів, обслуговування та технічного сервісу обладнання.

Підсумок


Увага! Рекомендуємо звертатися в інженерну компанію перед початком будівництва або ремонту. Так як специфіка реалізації деяких систем вимагає глобальної зміни архітектури приміщень. Комплекс робіт по вентиляції вимагає ретельного підходу, починаючи з перших етапів проектування систем.

Крім того, наша команда реалізує такі кліматичні системи як: кондиціонування, опалення, водопостачання, електропостачання, каналізація тощо.

Купити вентиляцію під ключ.


Замовити систему вентиляції під ключ для вашого об’єкта — дуже просто, достатньо набрати фахівця за номером
+38 050 448 75 73. Ви отримаєте повну інформацію про варіанти систем вентиляції та зможете дізнатися вартість вентиляції під ключ.

Вентиляція під ключ ціна розраховується окремо під кожного клієнта, так як навіть якщо метраж декількох об’єктів збігається, це не гарантує ідентичність підбору обладнання та виконання всіх робіт.

Готові обговорити ваш проєкт?


ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ