КОМПЛЕКС ПОСЛУГ КОНДИЦІОНУВАННЯ

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ КОНДИЦІОНУВАННЯ

Що таке комплекс послуг кондиціонування та що в нього входить? Часто клієнти, звертаючись до інженерної компанії, отримують розрахунки, засновані лише на площі приміщення або кількості мешканців. Безумовно, ці фактори необхідно враховувати при розробці проєкту кондиціонування, але ніяк не обмежуватися тільки ними. 

Комплексний підхід до проєктування кондиціонування має декілька основних складових:

Вибір типу системи кондиціонування – настінна, підлогова або канальна;

Повна інтеграція системи в інтер’єрний проєкт приміщення – координація з дизайнером та підбір обладнання під будь-який проєкт;

Аналіз всіх технічних характеристик приміщення – призначення кімнати, активні зони, розташування сторін світла, теплопропускна здатність скління кімнати та інші.

Враховуючи перераховані вище фактори, інженери комплексно підбирають рішення, яке буде одночасно ефективним та вигідним для клієнта. Такий підхід рекомендується як для квартири, так і для приватного будинку. При розробці проєкту кондиціонування, розрахунок відбувається не для кожної кімнати окремо, а комплексно. результат забезпечить як високу продуктивність, так і тривалий термін експлуатації (мінімум 15 років).

Увага! Важливо максимально відповідально поставитися до вибору обладнання. При неправильно підібраній техніці, клієнт може зіткнутися з низкою проблем – неефективність системи, високий рівень шуму, виникнення протягів, швидка непридатність обладнання через перевантаження тощо. Всі вони призводять до додаткового дискомфорту, значним грошовим витратам, а також можуть мати негативний вплив на здоров’я.

При комплексному підході до проєктування системи, клієнт отримує наступну інформацію:

При комплексному підході до проєктування системи, клієнт отримує наступну інформацію:

Вид кондиціонера – підлоговий, настінний або канальний;

Місцезнаходження агрегату – оптимальна локація, щоб уникнути виникнення протягів від повітророздачі;

Потужність кондиціонера – витягується з усіх проведених технічних розрахунків і буде точно відповідати вимогам приміщення. Правильно підібрана потужність допоможе зробити систему кондиціонування максимально ефективною та уникнути зайвих витрат на електроенергію;

Дизайнерське рішення – дозволить обладнанню вписатися в інтер’єр кімнати;

Фінансово комфортний варіант – оптимальне рішення,яке ґрунтується на можливостях бюджету клієнта.

Кожен етап втілення системи чітко прописується в комерційній пропозиції. По всій документації, яку надає компанія, можна чітко побачити обране обладнання, комплектуючі, терміни монтажних робіт, теплотехнічні розрахунки та фінальну вартість проекту. Крім того, компанія зобов’язується розповісти клієнту про всі можливі варіанти реалізації системи кондиціонування, пояснюючи переваги та недоліки кожного з них.

Після отримання комерційної пропозиції, клієнт може зрозуміти, у скільки обійдеться реалізація системи, а також внести свої поправки, будь то коригування вартості або дизайнерського рішення.

Який вид системи кондиціонування обрати?

Наразі, серед всіх існуючих видів кондиціонування, оптимальними вважаються три:

1. Настінний;
2. Підлоговий;
3. Канальний (система повітроводів).

Настінна система включає зовнішній блок кондиціонера та один або декілька внутрішніх агрегатів. Місцезнаходження такого обладнання – на стіні. Даний вид є одним з найпопулярніших, адже підійде практично для будь-якого приміщення і може бути реалізований навіть після завершення ремонтних робіт. Подібна система не передбачає опусків стель та не займає багато місця.

Підлогова система має схожий принцип роботи з попереднім варіантом, але розташовується на підлозі, стандартно біля стіни. даний варіант займає більше простору, тому не завжди підходить для приміщень з невеликим метражем.

Канальна система – спліт система повітроводів, яка має зовнішній блок та розводку від одного або декількох внутрішніх блоків. цей вид вважається високоефективним, оскільки надає багато можливостей для контролю та налаштквань кондиціонування. варто враховувати, що така система монтується у стельовий простір, тобто має на увазі опуск стель (мінімум на 23 см), тому вона підійде для приміщень з високими стелями. Таке розташування має значну перевагу – воно приховане, тобто не порушуватиме дизайнерське рішення в інтер’єрі.

Необхідно пам’ятати, що для житлових будинків та квартир слід використовувати низьконапірні канальні вентилятори, які не будуть створювати великої швидкості потоку повітря. З низьконапірним обладнанням, повітря рівномірно «стелиться» по кімнаті, не створюючи дискомфорту.

Увага! По можливості, рекомендуємо звернутися в інженерну компанію перед початком будівельних або ремонтних робіт. фахівці допоможуть підібрати скління, враховуючи особливості кожної кімнати. Енергоефективне вікно не пропускає тепло в літній період, а холод – в зимовий. Завдяки цьому, клієнт має можливість значно заощадити гроші під час вибору системи охолодження, а також в майбутньому – під час її використання.

У разі будівництва будинку, інженери нададуть грамотну консультацію як правильно підібрати оптимальну висоту поверхів, щоб потім максимально ефективно використовувати стельовий простір для встановлення інженерних систем.

Крім того, під час будівництва, важливо враховувати і сторони світу, на які будуть виходити вікна кімнат. Виходячи з цього фактора, фахівці можуть порекомендувати певне скління, яке допоможе максимально контролювати пропускну здатність тепла та світла, яку мають вікна (мал.1). Це важливо, як для створення комфортних умов проживання, так і для економії на інженерних системах в будь-яку пору року!

ВИДИ ПОСЛУГ

ВИДИ ПОСЛУГ
 • Кондиціювання
  в будинку

  Для підтримки комфортних умов в будинку важливо передбачити всі аспекти, починаючи від інженерних систем і закінчуючи розміщенням меблів і техніки.

  img
 • Кондиціювання
  в квартирі

  Кондиціювання в квартирі — процес підтримки комфортного мікроклімату всередині приміщення по температурі. Сприятлива атмосфера в квартирі складається з зручного температурного графіка, оптимальної швидкості руху повітря і необхідної вологості.

  img

Як правильно розмістити систему кондиціонування?

Як правильно розмістити систему кондиціонування?

Залежно від вимог та фінансових можливостей клієнта, підбирається система кондиціонування, яка може бути:

Мульти-спліт система – включає один зовнішній блок та декілька внутрішніх блоків. Може бути комбінованою (Настінні блоки + канальні) або ж включати лише один тип обладнання (настінні кондиціонери). Перед початком ремонту робиться розводка необхідних комунікацій, а після закінчення робіт – установка самих блоків.

Преміум система канального кондиціонування – має на увазі один зовнішній блок і декілька внутрішніх блоків канального типу. До початку ремонту проводиться розрахунок опуску стель, розводка комунікацій та ніш, установка самого обладнання. Тільки після цього етапу здійснюється «Зашивання» стелі.

Увага! Під час планування системи кондиціонування, важливо пам’ятати, що жодна система не може ефективно працювати без грамотного «зонування». Даний процес включає в себе поділ простору на зони, кожна з яких має свої технічні характеристики і вимоги. На кожну обрану зону встановлюється внутрішній блок кондиціонера, який буде підтримувати задані показники.

Один внутрішній блок не здатний забезпечити повний комфорт та ефективність всього поверху або квартири відразу! при ігноруванні зонального принципу, може виникнути ряд проблем: 

По-перше, немає можливості контролювати температуру у кожній кімнаті окремо. Це має величезні недоліки, коли, наприклад, один з членів сім’ї захворів, система кондиціонування відключається, а в цей же час всі інші члени сім’ї знемагають від спеки в інших кімнатах.

По-друге, кондиціонер, при роботі на декілька зон, бере середній показник температури по всіх кімнатах. Такий підхід призводить до ситуації, коли в кімнаті, яка, наприклад, виходить на південь, ще жарко, а в кімнаті, яка виходить на північ, вже холодно. І таким чином, дискомфортно всім мешканцям.

З огляду на всі вищезазначені моменти, слід організовувати позональное обслуговування кондиціонером.

Як проходить процес розробки комплексного проєкту кондиціонування?

Створення комплексного рішення для втілення проєкту кондиціонування має декілька основних етапів:

1. Зустріч з клієнтом  має на увазі декілька консультацій, під час яких технічні фахівці отримують необхідну інформацію та побажання від клієнта, а також можуть в загальних рисах окреслити концепцію та приблизну вартість проекту. Крім того, компанія має діючий шоурум, де можна побачити, як виглядають і функціонують різні види систем.

2. Розробка комерційної пропозиції  після вибраної стратегії, інженери розробляють та прописують обраний варіант втілення проєкту. Коли клієнт отримує на руки комерційну пропозицію, він вже має уявлення про те, яким чином буде реалізовано кондиціювання, за допомогою якого обладнання, побачить всі технічні розрахунки та вартість.

3. Коригування проєкту  має на увазі зміну будь-яких деталей в проєкті за рішенням клієнта. Це може бути ціна, кількість обладнання або дизайнерське рішення.

4. Підписання договору  укладення угоди на втілення розробленого проєкту, згідно обраної комерційної пропозиції.

5. Реалізація проєкту на об’єкті  установка всього обладнання, її тривалість і специфіка залежить від обраного виду системи.

6. Сервіс  включає в себе гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх систем і комплектуючих реалізованого проєкту.

Підсумок

 

Комплекс послуг кондиціонування являє собою детальний підхід до розробки проєкту кондиціонування. Враховуються абсолютно всі аспекти, які впливають на результат: теплотехнічні характеристики скління, призначення та розташування кімнат, інтер’єрне рішення, побажання клієнта, бюджет тощо.

У результаті клієнт отримує готовий детальний проєкт кондиціонування, в якому прописані вид системи, місце розташування обладнання, його потужність, кількість комплектуючих та матеріалів, дизайнерське рішення і вартість реалізації проєкту.

Готові обговорити ваш проєкт?


ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ

ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ