Канальне кондиціонування – огляд рішення, всі плюси та мінуси.

Канальне кондиціонування – огляд рішення, всі плюси та мінуси.

Кондиціонування це забезпечення правильної та комфортної температури для людини у приміщенні. Необхідність кондиціонування обумовлена ​​багатьма факторами, головним з яких найчастіше є занадто висока температура у приміщенні. Внаслідок цього у людини виникає швидка втома, дратівливість, болі в голові, знижується концентрація та продуктивність, а в деяких випадках вона може навіть знепритомніти.

Температура це важливий фактор, який впливає на самопочуття і комфорт людини, тому все більше людей вважають за краще вкласти кошти в якісні і максимально комфортні рішення та використовувати кондиціонування квартири на базі канального кондиціонера.

Що таке канальна система кондиціонування?

Що таке канальна система кондиціонування?

Одним з популярних варіантів вирішення кондиціонування залишається канальна система. Її особливістю та перевагою є прихований монтаж, який проводиться в застельовому просторі, де розміщується як обладнання, так і повітроводи системи. Відповідно, візуально інтер’єр вашого будинку/квартири не порушується. По закінченню технічної частини робіт стелю обшивають гіпсокартоном.

Канальні кондиціонери здатні за найкоротший час забезпечити в будинку ідеальну температуру, а управління обладнанням максимально зручне. Коригувати температуру в будинку/квартирі можна за допомогою пульта дистанційного керування або настінного регулятора. Залежно від модифікації ви можете обрати техніку під конкретний метраж житла від 50 до 250 м2. Робота техніки може бути спрямована як на охолодження, так і підігрів повітря, а завдяки фільтруючим матеріалам повітря у приміщенні буде чистим.

Системи кондиціонування діляться на:

 1. Спліт системи до одного зовнішнього блоку підключається лише один внутрішній.
 2. Мульти-спліт системи до зовнішнього блоку може підключатися декілька внутрішніх блоків (максимально 5).

Важливо! Будь-яка система кондиціонування вимагає ретельного фахового підходу, не варто покладатися на власні сили або сумнівних підрядників здійснюючи монтаж всіх робіт. Плануючи систему кондиціонування, потрібно розуміти, що проєктування є основоположною частиною і вимагає спеціалізованого підходу.

Як та де розміщується кондиціонування канального типу.


Установка канальних блоків кондиціонерів найчастіше відбувається в технічних приміщеннях, для цього використовується застельовий простір. Тому варто враховувати, що подібна система передбачає опуски стелі. Цей простір необхідний для розміщення техніки та повітропроводів. Незважаючи на те, що обладнання розміщується в тех. приміщенні, його робота спрямована на обслуговування житлових кімнат.

Після встановлення основного обладнання, стеля зашивається, візуально помітними залишаються лише решітки та дифузори, крізь які проходить повітря. Для обслуговування техніки передбачений сервісний люк.

Канальне кондиціонування у будинку/квартирі це ідеальне рішення для створення максимально продуктивної роботи в тандемі з практично непомітним розміщенням.

Переваги та недоліки канального кондиціонування


Канальна система кондиціонування  плюси:

 1. Прихований монтаж все технічне наповнення буде розміщено в застельовому просторі, якщо ви віддаєте перевагу мінімалістичному оформленню будинку або просто не любите зайві деталі в інтер’єрі, тоді це рішення саме для вас.
 2. Якісний розподіл повітря завдяки наявності дифузорів у будинку постійно буде правильний та налагоджений приплив охолодженого повітря. Матеріал та вид дифузорів підбирають виключно з особливостей кожного проєкту. Ламелі, які знаходяться всередині дифузора, дозволяють налаштувати повітряний потік та забезпечити рівномірний розподіл повітря.
 3. Низький рівень звукового тиску при правильному проєктуванні системи кондиціонування можна досягти мінімального шуму техніки, так що її робота буде ефективною та непомітною.

Канальна система кондиціонування мінуси:

 1. Опуски стелі (мінімум 230 мм) одне з головних складових проєктування канального кондиціонування. У деяких випадках висота стель не дозволяє розмістити подібне обладнання.
 2. Реалізація системи на стадії будівництва або ремонтних робіт важливий фактор розміщення системи кондиціонування, оскільки для установки техніки використовується застельовий простір.
 3. Більш висока ціна в порівнянні з настінними кондиціонерами.

ВИДИ ПОСЛУГ

ВИДИ ПОСЛУГ
 • Кондиціювання
  в будинку

  Для підтримки комфортних умов в будинку важливо передбачити всі аспекти, починаючи від інженерних систем і закінчуючи розміщенням меблів і техніки.

  img
 • Кондиціювання
  в квартирі

  Кондиціювання в квартирі — процес підтримки комфортного мікроклімату всередині приміщення по температурі. Сприятлива атмосфера в квартирі складається з зручного температурного графіка, оптимальної швидкості руху повітря і необхідної вологості.

  img

Канальна система кондиціонування – яке обладнання рекомендуємо.

Канальна система кондиціонування – яке обладнання рекомендуємо.

Компанія SOLOVEI має багаторічний досвід роботи як з світовими постачальниками, так і створенням різних проєктів систем кондиціонування, вентиляції, опалення тощо. За цей час ми встигли напрацювати не лише впевнену клієнтську базу, а й заручитися підтримкою кращих виробників кліматичного обладнання по всьому світу. Одними з фаворитів, з якими ми співпрацюємо вже багато років, є бренди Daikin та Mitsubishi Electric, їх техніка це втілення якості та бездоганної багаторічної роботи.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в успішному кінцевому результаті. Навіть в разі виникнення несправностей, наша компанія надає гарантію та усунення всіх недоліків в найкоротший період.

Потрібна канальна система кондиціонування для квартири/будинку? Телефонуйте за номером 38 050 448 75 73 і наші фахівці проконсультують та призначать вам зустріч для більш детального обговорення всіх питань.

Готові обговорити ваш проєкт?


ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ

ОБ'ЄКТИ З РЕАЛІЗОВАНИМИ
СИСТЕМАМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ