Опалення

Опалення

Взимку всім хочеться тепла. Особливо в своїх оселях — головне джерело комфорту і затишку в холодну пору року.

Комфортний температурний графік для житлових приміщень, а також вітальні, кухні і спальні — 22 ° C , норма для ванної кімнати — 26 ° C . Якщо в будинку холодно, це викликає не тільки дискомфорт у мешканців, а й підвищує ймовірність виникнення простудних захворювань.

За те, щоб в приміщенні під час опалювального сезону була комфортна температура, відповідає система опалення і я розповім про неї більш детально.

Чим зумовлена
НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМИ
ОПАЛЕННЯ?

Чим зумовлена
НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМИ
ОПАЛЕННЯ?

Почати слід з того, що система автономного опалення — необхідність і без неї вважати ремонт будівлі закінченим не можна. Тому система опалення — одна з найважливіших інженерних систем, про облаштування якої потрібно задуматися в першу чергу.

Поради щодо вибору

 • Використовуйте низькотемпературне опалення. Така система найефективніша і економічна, а також безпечна і комфортна у використанні.
 • Якщо є можливість, віддайте перевагу двухтрубной системі опалення, так як вона має більше переваг, ніж однотрубна

Однотрубна система включає в себе одну трубу, в якій по колу циркулює вода. Тепло від джерела тепла по черзі надходить в кожен радіатор, а потім повертається назад. Звідси головний недолік такої системи — через послідовного підключення радіаторів, останні з них будуть більш холодними, ніж перші. Так як в однотрубної системі все радіатори об’єднані одним контуром, ви не зможете відрегулювати різну температуру в кожній кімнаті.

У двотрубну систему входять два трубопроводи: один для подачі гарячої води до радіаторів, другий для відводу холодної від радіатора. Як результат — ви можете регулювати температуру кожного радіатора і при поломці одного з них вам не доведеться відключати всю систему, як у випадку з однотрубної системою опалення.
Єдиний нюанс — двотрубна система опалення дорожче обійдеться в плані початкових капіталовкладень, але як на мене, воно варте того.

 • Не забудьте, що система опалення пересушує повітря, тому рекомендую додатково використовувати систему зволоження повітря, яка зможе підтримувати рівень вологості в межах норми.
 • Для грамотної реалізації проекту опалення найкраще звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Лише правильно спроектована і змонтована система опалення буде максимально ефективною, економічною і зручною у використанні.

ВИДИ ПОСЛУГ

ВИДИ ПОСЛУГ
 • Комплекс послуг по системі опалення

  Надаємо повний комплект послуг по системам опалення: проєктування, монтаж та сервісне обслуговування.

  img
 • ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

  Складання індивідуальних інженерних рішень по системам опалення для будь-якого типу будівлі і приміщень. Унікальна концепція, розрахунки, повний пакет документів і рекомендацій.

  img

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

ТИПИ опалювального
ОБЛАДНАННЯ

ТИПИ опалювального
ОБЛАДНАННЯ

Система опалення може працювати від котла, а може від теплового насоса.

Залежно від типу палива котли можуть бути твердопаливними, газовими або електричними . Найбільш поширений — газовий котел, він же один з найефективніших і до того ж економічних (у випадку з конденсаційним). Твердопаливний підходить для тих випадків, коли до будинку немає можливості провести газовий трубопровід, а електричний хороший в якості додаткового і резервного джерела опалення.

Перевага теплового насоса в тому, що це один з найбільш економічних джерел опалення в світі, до того ж, він не несе шкідливих викидів в атмосферу. Крім того, тепловий насос — не тільки джерело тепла в зимовий період часу. Він також може використовуватися для охолодження приміщень влітку.

Можуть бути різними і опалювальні прилади: радіатори, конвекторні обігрівачі, тепла підлога . Радіатори легко реалізувати і вони бюджетні, тепла підлога дуже ефективний в подачі тепла і економічний у використанні, а конвектори — щось середнє між цими двома системами. За способом подачі тепла вони схожі з радіатори, а з теплою підлогою схожість полягає в прихованому монтажі (у випадку з внутрипідложні). Все це обладнання може комбінуватися один з одним в залежності від особливостей приміщень та будівлі, особистих уподобань замовника, виділеного бюджету і поставлених завдань.

Готові обговорити ваш проєкт?


ВІДЕО ОГЛЯД СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

ВІДЕО ОГЛЯД СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ
Кліматичні системи в приватному будинку (котеджне містечко Green Hills)
Монтаж систем опалення в майбутньому офісі Альтер Ейр
Комбінація Тепловий насос + Котел для опалення будинку. У чому переваги?
Опалення, водопостачання, каналізація і сантехніка в дворівневій квартирі

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ