Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика – шалено цікава і порівняно нова для України сфера, але в той же час дуже перспективна і заслуговує на увагу.

Полягає вона в отриманні енергії для будинку не зовсім стандартними способами — з сонця, землі і вітру.

Для цього існують сонячні панелі, геліосистеми, вітрогенератори і теплові насоси різних типів.

Чим зумовлена
НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМИ
АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ?

Чим зумовлена
НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМИ
АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ?

Ми вже з’ясували, що альтернативні джерела енергії дозволяють отримувати енергію незалежно від держави. Але є ще один приємний момент — вироблену енергію можна продавати державі за «зеленим тарифом». Такі системи називаються мережевими. Існують також гібридні системи альтернативної енергетики, які дозволяють не тільки продавати, а й накопичувати енергію в акумуляторних ємностях. Саме ці моменти виправдовують важливість систем альтернативної енергетики .

Щоб реалізувати систему альтернативної енергетики, знадобиться чимало зусиль і капіталовкладень. Тут дуже важливий професійний підхід до справи, щоб усі ці витрачені зусилля в результаті не були марними. Ось, наприклад, вітрогенератор не у всіх місцевостях України буде ефективним через різного потенціалу вітру. Тому перед його установкою ставиться метеостанція, яка проаналізує показники вітру в даній місцевості за певний проміжок часу. Та ж ситуація з геотермальних тепловим насосом — якщо під землею грунт невідповідна, то доцільності встановлювати його немає, тому потрібен аналіз.

Слід розуміти, що сонячні системи альтернативної енергетики більше енергії виробляють в теплу пору року в періоди високої сонячної активності, а вітряні навпаки — коли високий потенціал вітру.

Для додаткових опцій можна придбати наступне обладнання: контролер (для відстеження і регулювання роботи системи), інвертор (для перетворення енергії в правильну величину), акумулятор (для накопичення зайвої енергії).

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

ТИПИ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ
СИСТЕМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

ТИПИ ОБЛАДНАННЯ
АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

ТИПИ ОБЛАДНАННЯ
АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Сонячні панелі — фотомодулі, які збираються в систему і встановлюються на даху. Це екологічне, економічне і довговічне устаткування, яке дозволить вам виробляти енергію автономно.

Сонячні колектори (или гелиосистема) — обладнання, яке використовується для вироблення електрики, а також для гарячого водопостачання та нагріву води в басейні. Геліосистеми можуть бути вакуумними або плоскими. Найчастіше використовуються перші, так як вони активно працюють на протязі всього року.

Вітрогенератор — обладнання, яке для вироблення енергії використовує потенціал вітру. Він може бути встановлений як поодинці, так і в комплексі з іншими вітрогенераторами, створюючи цілу станцію. Вітрогенератори можуть бути з вертикальною або горизонтальною віссю обертання.

Теплові насоси в залежності від типу використовують енергію повітря, води або землі.

Готові обговорити ваш проєкт?


ВІДЕО ОГЛЯД РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯД РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Альтернативная энергия для частного дома
Конструкция солнечного коллектора и принцип работы

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ ТА СТАТТІ

ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ ТА СТАТТІ