ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ

Вентиляція, кондиціювання, альтернативна енергетика, водопостачання і каналізація — все це інженерні системи, які необхідні людині при будівництві будинку і не тільки вдома.

Такі системи підвищують рівень комфорту людини і без них уявити життя просто неможливо. Давайте розглянемо потребу в кожної з цих систем.

 • Вентиляція
  Про вплив повітря на здоров’я людини ви знаєте і самі. Я скажу лише про те, що система вентиляції потрібна для того, щоб повітря в приміщенні завжди було свіжим, чистим і з достатньою кількістю кисню, незалежно від сезону. У будь-якій будівлі є «проблемні» зони, тобто кімнати, які потребують витяжної вентиляції. Йдеться про ванні, санвузли, кухні, вбиральні. Але і для спальні, дитячої кімнати, вітальні також потрібна вентиляція, тільки вже припливна. Правильний повітрообмін потрібен скрізь, і саме система вентиляція відповідає за те, щоб він був саме таким.
  img
 • Кондиціювання

  Хіба можна відчувати себе приємно в приміщенні в спекотний літній день, коли температура повітря відверто завищена? Такі умови не дозволяють людині ні спокійно відпочивати, ні продуктивно працювати. Саме система кондиціонування покликана боротися з високою температурою влітку і заниженою в період міжсезоння.

  img
 • Опалення

  Без чого не можна уявити будинок, квартиру, офіс і будь-яке інше приміщення в зимовий період часу? Звичайно ж без системи опалення. Існує великий вибір техніки для систем опалення, важливо знайти найбільш підходящу для себе. Опалення можна реалізувати традиційним способом — за допомогою котлів (газовий, твердопаливний, електричний), а також нетрадиційним — за допомогою альтернативних джерел енергії (теплові насоси, сонячні колектори). Про це далі.

  img
 • Водопостачання і каналізація

  При будівництві будинку обов’язково потрібно продумати системи каналізації і водопроводу, які потрібні для подачі і відведення води в / з дому.
  Система водопроводу забезпечить подачу води в будинок зі свердловини або міської системи. Для цієї системи необхідно підібрати обладнання для закачування, накопичення і подачі води в будинок.
  Система каналізації діє в зворотному напрямку — виводить відпрацьовану воду в очисні спорудження.
  Водопостачання і каналізацію важливо правильно спроектувати тому, що ці системи впливають на навколишнє середовище і при недотриманні норм при їх реалізації, вам можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

  img
 • Альтернативна енергетика

  Цей розділ включає в себе обладнання для постачання електрикою, ГВП та нагріву води басейну нетрадиційним способом, а саме завдяки використанню енергії сонця, земного грунту, повітря або води. Тематика дуже цікава і Маловідомі, але попит на такі системи набирає приголомшливих оборотів. Якщо з розумом підібрати таку систему, можна не тільки забезпечити електроенергією свій будинок, але і заробляти, продаючи енергію в мережу за зеленим тарифом.

  img
 • Консалтинг

  Спочатку правильний проект з усіма врахованими елементами позбавить від багатьох турбот і додаткових витрат. Супровід в загальнобудівельних, архітектурних і дизайнерських сферах допоможуть працювати в єдиному стилі з урахуванням всіх особливостей. А координування професіоналом заощадить нерви і ваш час.

  img

ЧОМУ ЦІ ПОСЛУГИ
НЕОБХІДНІ?

ЧОМУ ЦІ ПОСЛУГИ
НЕОБХІДНІ?

Необхідність перерахованих вище систем очевидна: все це приносить в наше життя комфорт . Здоровий мікроклімат в будинку благотворно впливає на здоров’я і самопочуття мешканців, полегшує життя людям, що страждають на алергічні захворювання, знижує ризик захворювання на вірусні захворювання і цей список можна продовжувати ще довго.

Альтернативна енергетика відкриває перед вами можливості вироблення енергії автономно від міської мережі, а системи водопостачання та каналізації дозволяють використовувати виключно очищену і безпечну для здоров’я воду.

Деякі системи можна об’єднати між собою, запрограмувавши їх під одну систему управління (приклад — «розумний дім») . Можливостей багато, все спирається на бажання і бюджет клієнта.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА ПО
  РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ?

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА ПО
  РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ?
01

Співпраця з клієнтом починається з бесіди. Спілкування дуже важливо, так як під час нього з’ясовуються основні завдання та побажання замовника, обговорюється кошторис, на основі чого будується концепція.

02

Після збору інформації формується комерційну пропозицію, в якому складено детальний перелік обладнання і послуг, їх вартість.

03

Коли комерційну пропозицію погоджено з замовником, інженер приступає до проектування.

04

Фінальний варіант узгоджується з замовником, після чого справа переходить в руки фахівців з монтажу, які втілюють інженерний проект в життя, чітко дотримуючись усіх розрахунками.

05

В кінці система обов’язково перевіряється на продуктивність і ефективність, налаштовується управління і т.п.

ТИПОВІ РІШЕННЯ

ТИПОВІ РІШЕННЯ

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ У РЕЗУЛЬТАТІ
СПІВРОБІТНИЦТВА?

Системи мікроклімату будинку, про які я писав вище, вимагають професійної реалізації . Повірте, це дійсно так, якщо ваша мета — отримати ідеальний результат . Тільки попереднє проектування дозволяє створити ідеальну кліматичну систему : максимально ефективну, економічну, розумно запрограмовану і т.д. Що ще дуже важливо — вона буде виглядати в інтер’єрі гармонійно .

Довіривши проект професіоналу, ви не тільки заощаджуєте свій час, але і звільняєте себе від зайвих турбот. І що найголовніше — ви будете впевненими в результаті.

Готові обговорити ваш проект?


ОСТАННІ
РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ОСТАННІ
РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ