img

ДЕНИС СОЛОВЕЙ : ГОРІТИ
СВОЄЮ СПРАВОЮ – ОСЬ І УВЕСЬ
СЕКРЕТ УСПІХУ

ДЕНИС СОЛОВЕЙ : ГОРІТИ
СВОЄЮ СПРАВОЮ – ОСЬ І УВЕСЬ
СЕКРЕТ УСПІХУ

Успіх і удача – це дуже умовні і суб’єктивні штуки. Хтось називає цими словами багатомільйонні прибутки, хтось — знахідку пом’ятою дрібної купюри на вулиці, а для кого-то це і зовсім перші кроки дитини.

Нижче я розповім свою історію успіху, і хтозна, може бути мої висновки і думки допоможуть комусь найти себе і свій шлях.

МРІЯ, ЩО СТАЛА РЕАЛЬНІСТЮ

МРІЯ, ЩО СТАЛА РЕАЛЬНІСТЮ

Не можу сказати, що прямо з раннього дитинства я хотів стати інженером. Зовсім ні! Хоча, якщо задуматися, то тяга до техніки була вже тоді. Правда виявлялася вона в основному в розбиранні самих різних речей на дрібні деталі, за що не раз діставалося від батьків. Але робив я це не з шкідливості, я хотів зрозуміти, з чого складається і як працює, скажімо, якась іграшка (а іноді і щось по-цінніше).

Вже трохи подорослішавши, я раптом зрозумів, що хочу пов’язати своє життя саме з інженерією. Поки інші хлопчаки мріяли стати космонавтами, я хотів будувати ракети, які допоможуть зробити зірки трішки ближче. Мені завжди подобалося розбиратися в самій структурі речей — як все працює, розуміти принцип і конструкцію. Я дійсно кайфував від цього.

Звичайно, з тих пір спливло багато води, але дитячий захват, з яким я розглядаю новітнє обладнання на виставках по всьому світу, говорить про те, що свого часу я звернув саме туди, куди треба було, що я вибрав саме той, єдино правильний для себе шлях.

ПЕРШІ КРОКИ І
ПЕРШІ УСПІХИ

ПЕРШІ КРОКИ І
ПЕРШІ УСПІХИ

Озираючись назад, я звернув увагу на досить цікавий момент: усі головні події і зміни на краще траплялися саме тоді, коли мені це було найбільш потрібно. Одна з таких подій — знайомство амбітного, але недосвідченого першокурсника з директорами компанії «Станед» Юрієм Петровим і Станіславом Недашківським, які займалися кліматичної технікою, проектуванням систем вентиляції, кондиціонування, осушенням повітря в басейнах. Сталося це ще в 1998 році.

“Зустріч з директорами компанії «Станед», безсумнівно, зіграла досить велику роль в становленні мене як професіонала в своїй галузі”

Вже через рік, коли я навчався на другому курсі університету, мені запропонували посаду менеджера з продажу в компанії «Станед». Потрібно сказати, що вже тоді я досить непогано заробляв (особливо за студентськими мірками), завдяки своєму інтернет-магазину побутової техніки. Заради нової роботи власне підприємство довелося закрити, але я про це ніколи не шкодував, адже за 8 років в компанії «Станед» я придбав в першу чергу безцінний досвід в галузі інженерії, проектування, майстерності ведення переговорів.

Спочатку я займався виключно продажем устаткування. Але у відриві від інших процесів компанії мені це було не дуже цікаво. Тому з часом я почав вивчати логістику, управління — так звану «внутрішню кухню» фірми. Помітивши мій ентузіазм, керівники «Станед» стали мені довіряти більше функцій і давати більше можливостей для розвитку. Вже через кілька років я практично став їх заступником і міг повністю займатися справами компанії у разі їх відсутності.

Робота в цій компанії не тільки озброїла мене цілим арсеналом корисних навичок і ськиллов, а й допомогла усвідомити одну з головних істин: тільки робота на самого себе допоможе мені максимально реалізувати мій потенціал. Досягнувши стелі, деякі люди можуть роками (а то й десятиліттями) упиратися в неї і нічого не міняти, боячись покинути свою зону комфорту. Я вчинив інакше, написавши заяву про звільнення, і відправившись практично в нікуди. Чи було мені тоді страшно? Зрозуміло! Чи шкодую я зараз про своє рішення? Звичайно, ні!

ГОЛОВНИЙ ПРОЕКТ УСЬОГО
ЖИТТЯ. ПОКИ ЩО ГОЛОВНИЙ

ГОЛОВНИЙ ПРОЕКТ УСЬОГО
ЖИТТЯ. ПОКИ ЩО ГОЛОВНИЙ

Той, хто починав якийсь масштабний проект з нуля, добре знайомий з цією сумішшю захоплення, страху і ентузіазму, коли ти можеш годинами, днями, тижнями, обмірковувати дрібні деталі, забуваючи про сон, їжу, а іноді і про весь навколишній світ. Так було і з Альтер Ейр.

Все велике неодмінно починається з чогось малого. У нашому випадку все почалося з реєстрації ФОП «Соловей Д. В.», який переріс в проектно-монтажну організацію Альтер Ейр, засновану мною і моїми багаторічними бізнес-партнером Юрієм Маковським. Над назвою компанії, до слова, ми думали чи не рік, намагаючись створити унікальний, абсолютно відмінний від усіх бренд. Словосполучення Alter Air здалося нам досить привабливим, не тільки відображає те, чим ми будемо займатися, але і який передбачає зовсім інший, альтернативний підхід.

Забавно, але назва в результаті виявилася чи не пророчою, адже з 2011 року компанія почала займатися ще й альтернативною енергетикою. Але до цього ще потрібно було дійти, а в перші півроку свого існування головним офісом компанії служила наймана квартира, та й працювали ми перший час практично на голому ентузіазмі.

Але життя влаштоване таким чином, що якщо ти робиш щось якісно і професійно , якщо вкладаєш всього себе без залишку, якщо буквально гориш своєю справою, то успіх неодмінно постукає в твоє вікно. Так сталося і в моєму випадку.

УСПІХ ПРИХОДИТЬ ЛИШЕ ДО
ТИХ, ХТО ЙОГО ЗАСЛУЖИВ

УСПІХ ПРИХОДИТЬ ЛИШЕ ДО
ТИХ, ХТО ЙОГО ЗАСЛУЖИВ

Ще обдумуючи концепцію своєї майбутньої компанії, я твердо вирішив, що пріоритетним для нас напрямом має стати не просто продаж якісної техніки, а й надання інженерних і монтажних послуг, безпрецедентного для України рівня. Що для цього було необхідно? Як мінімум, керівник, що не ганяється за миттєвим прибутком і колектив професіоналів-однодумців.

“Я щиро вірю в те, що кожен повинен займатися своєю справою, тим, у чому він дійсно розбирається.”

Більш того, ви повинні любити свою справу, вірити, що приносите користь оточуючим, робите цей світ хоч трішечки кращим. Якщо такі думки вас відвідують все рідше — потрібно щось міняти.

Моя мета – не просто продати людині техніку дорожче. Це повинно бути саме те обладнання, яке йому потрібно, воно повинно функціонувати саме так, як потрібно. А заради цього мені не шкода витратити на кілька днів більше. Звичайно, хтось може заперечити, що так бізнес не робиться, але я впевнений, що це всього лише питання короткострокових і довгострокових перспектив компаній а також масштабу мислення їх керівників.

Але одного бажання продавати людям бездоганні інженерні рішення, звичайно ж, мало. Потрібні співробітники. І не просто співробітники, а люди, готові розділити з тобою тягар відповідальності за підсумковий результат і ім’я компанії. Зібрати навколо себе команду таких же фанатів своєї справи — ось одна з найскладніших завдань, без вирішення якої неможливо створити успішний проект. Однак, з роками я навчився практично безпомилково визначати людей, які стануть не просто співробітниками, а справжніми членами нашої великої родини.

ПРОЕКТ SOLOVEI –
НОВИЙ ВИКЛИК

ПРОЕКТ SOLOVEI –
НОВИЙ ВИКЛИК

Багато успішних компаніій руйнувалось зовсім не через чиюсь помилку, а через рішення керівництва спочивати на лаврах. Думаю, що мені такий варіант точно не загрожує, адже якщо життя чогось і навчило мене, то це необхідність постійного вдосконалення.
Розвиваюся не тільки я, але і мої проекти, починаючи з Альтер Ейр, і закінчуючи абсолютно новим і, зізнатися, досить амбітним дітищем під назвою Solovei.

“Проект Solovei — моя особиста вершина, мій персональний Еверест”

За довгі роки роботи у мене накопичився досить серйозний досвід у сфері проектування та монтажу складних систем вентиляції та кондиціонування, опалення і водопідготовки. Я реалізовував проекти будинків, що функціонують лише за рахунок альтернативної енергії та систем «розумний дім». Звичайно, всім цим досвідом і знаннями я завжди ділився з клієнтами у міру своїх сил і часу, але встежити за всім особисто іноді просто неможливо.

Проект Solovei – це осередок всіх моїх знань і навичок на точкових, найцікавіших і складних завданнях. Клієнти будуть отримувати максимум моєї уваги, абсолютно новий рівень комунікації особисто зі мною на протязі всього робочого дня, ну і звичайно ж, проекти і рішення преміум-класу.

МОЇ
  ДОСЯГНЕННЯ

МОЇ
  ДОСЯГНЕННЯ
20
20 років
досвіду
85%
Близько 85%
рекомендацій клієнтів
950
Більш 950
об'єктів
200
Більше 200
компаній-партнерів
9
Більше 9 міст
по Україні
5
Більше 5 років
гарантії
4800
Більше 4800 м2
жерсті в рік
50
Дилер більш
50 брендів
Давайте обговоримо Ваш проект прямо зараз!


ПРО МЕНЕ ВЖЕ
ПИШУТЬ:

ПРО МЕНЕ ВЖЕ
ПИШУТЬ:
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

РОБОТА - МОЯ
ІСТИННА ПРИСТРАСТЬ

РОБОТА - МОЯ
ІСТИННА ПРИСТРАСТЬ