Система припливно-витяжної вентиляції у квартирі 182 м2, м. Київ, вул. Гоголівська

Система припливно-витяжної вентиляції у квартирі 182 м2, м. Київ, вул. Гоголівська
Організувати систему припливно-витяжної вентиляції у квартирі площею 185 м2.
Особливості обєкта:
  • Адреса: м. Київ, вул. Гоголівська.
  • Квартира, площею 185 м2.
  • Близьке розташування до вікон сусіднього будинку, де знаходиться заклад громадського харчування.
Поставлені завдання:
  • Реалізувати систему вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла від Maico WS 470 KB.
  • Забезпечити розподіл приміщення на «чисті» та «брудні» зони.

ЩО ВИЙШЛО

ЩО ВИЙШЛО

Вентиляція

У квартирі була реалізована централізована система припливно-витяжної вентиляції на базі німецького обладнання Maico WS 470 KB. Дана система забезпечена:

  • Рекуператором тепла – спрямований на повторну переробку повітря, шляхом передачі тепла від повітря, що видаляється до припливного. Здатний значно заощадити на електронергії.
  • Калорифером РТС – сприяє попередньому нагріву установки, уникаючи значних перепадів температури, значно продовжуючи експлуатаційний період роботи обладнання.
  • Байпасом – подає охолоджене повітря у квартиру, минаючи рекуператор (не нагріваючи).

 

Корпус техніки виготовлений з листової сталі, в разі технічного огляду була передбачена кришка на магнітних замках, що легко знімається та знову кріпиться. Також дане обладнання має шумоізоляцію, завдяки якій мешканці будуть почувати себе комфортно навіть у нічний період часу.

Очищення повітря проводитися за рахунок декількох фільтрів для грубого (G4) та тонкого (F7) очищення припливного повітря з вулиці.

Робота даної системи спрямована на забезпечення у квартирі правильного повітрообміну, для цього ми розділили все приміщення на зони:

«Чисті» зони – кімнати, де мешканці будинку проводять більшу частину дня: зони для відпочинку (спальні, вітальні), та роботи (кабінет). В дані приміщення передбачена цілодобова подача свіжого/очищеного повітря для максимальної зручності та комфорту проживання.

«Брудні» зони – кімнати з підвищеним рівнем вологи, які погано або зовсім не провітрюються, найчастіше до цих зон відносять: технічні приміщення, ванни, санвузли або комори.

Установка Maico WS 470 KB розміщена у технічному приміщенні, дане рішення не лише візуально правильне, але і зручне в разі технічного втручання (несправності/поломки/заміни фільтрів).

Управління припливно-витяжною установкою здійснюється за допомогою пульта керування. За бажанням ви можете встановити додаток AirHome, щоб управляти та відстежувати стан обладнання дистанційно.
По закінченню установки обладнання та повітроводів стеля буде зашитий гіпсокартоном, а також будуть розміщені щілинні решітки РЩ.

 

Розміщення обладнання:

 

  • Припливно витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 470 KB – тех. приміщення.
  • Щілинні решітки РЩ – по всій площі квартири.

Плануєте здійснити систему вентиляції, кондиціонування або опалення? Телефонуйте за номером 050-448-75-73 та наші менеджери призначать вам особисту зустріч в офісі компанії. Крім того, фахівці SOLOVEI займаються не лише продажами, але й проєктуванням систем під ключ. Більше інформації дізнавайтеся у консультантів.

 

ПОДИВИТИСЬ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ

ПОДИВИТИСЬ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ
Приточно-вытяжная система вентиляции в квартире на базе Maico WS 470 KB, ул. Гоголевская, г. Киев

ПОДИВИТИСЯ
Схожі об'єкти

ПОДИВИТИСЯ
Схожі об'єкти