Установка систем вентиляції та кондиціонування в дворівневій квартирі в м Бориспіль

Установка систем вентиляції та кондиціонування в дворівневій квартирі в м Бориспіль
Реалізація систем вентиляції на базі Maico WS 320 KB і кондиціонування на базі Daikin 5MXS90E + FTXS-K в квартирі загальною площею в 120 квадратних метрів, в місті Бориспіль.
Особливості об’єкта:
  • Адреса об’єкта: м Бориспіль, вул. Льва Толстого 1
  • Загальна площа — 120м²
  • Квартира в два рівня
Поставлені завдання:
  • Реалізувати вентиляцію припливно-витяжної концепції;
  • Використовувати обладнання компактного розміру, що не зменшуючи його енергоефективність;
  • Забір і викид повітря здійснювати через зовнішню стіну;
  • Крім підтримки належної температури повітря, що поступає, виконати його парове зволоження;
  • Встановити систему кондиціонування на основі канальних і настінних блоків.

ЩО ВИЙШЛО

ЩО ВИЙШЛО

Система вентиляції

Щоб забезпечити повноцінну циркуляцію повітря по всій квартирі, інженери розробили проект, в якому основним об’єктом була задіяна установка WS320 KB від німецького топового виробника Maico. Монтаж був проведений в коморі кімнаті, не займаючи житлової площі. Компактні розміри обладнання і його продуктивність в 320 м³/год, повністю відповідали вимогам замовника.

У конструкцію припливно-витяжної установки входив рекуператор, який забезпечував нагрів повітря, що поступає, за рахунок енергії виводить. Така маніпуляція бере на себе частину навантаження від системи опалення та значно зменшує витрати на її реалізацію.

Для здійснення достатнього зволоження повітря, що подається, поруч з ПВУ був встановлений настінний парогенератор CP3 Mini PD4 від швейцарського виробника Condair. За допомогою спеціального шланга і трубки, яка розподіляє парове переміщення, випаровування прямували в повітропровід припливного потоку. Для більшої зручності контролю, парогенератор оснащений спеціальними датчиками і регулятором настройки роботи. Незважаючи на компактний розмір, обладнання забезпечує достатнє зволоження повітря в кімнатах, прийнятне для всіх мешканців.

Забір чистого повітря і викид відпрацьованого реалізовується за рахунок решітки Combi Grille , комбінованого будови. Вона була встановлена ​​в зовнішній стіні, не змінюючи естетичного зовнішнього вигляду квартири, як і замовляв клієнт.

За допомогою дифузорів Look відпрацьоване повітря забирається з брудних приміщень: кухня, комора та гардеробна. Завдяки їм же, чисте повітря надходить в житлові кімнати — вітальню і спальні. Структура дифузорів розроблена таким чином, що розподіл повітря здійснюється рівномірно, а прихований монтаж не зіпсує навіть дизайнерський інтер’єр. Для більшої зручності, в санвузол і ванну кімнату був встановлений відцентровий вентилятор прихованого монтажу Maico ER 60 VZС .

Система кондиціювання

Для охолодження (+ 16 ° C) і нагрівання (+ 27 ° C) повітря в кімнатах, була встановлена ​​спліт система 5MXS90E + FTXS-K від виробника Daikin (Японія). Її перевага полягає в тому, що кілька внутрішніх блоків можна під’єднати до одного зовнішнього, виключаючи необхідність монтувати кілька приладів на зовнішній стіні приміщення. Зовнішній блок 5MXS90E розташували під вікном вітальні. Внутрішні блоки були встановлені таким чином:

  • в вітальні розмістили 1 блок FTXS35, з потужністю до 4 кВт;
  • в житловій кімнаті і трьох спальнях монтували 4 настінних блоку FTXS20, з потужністю до 2,7 кВт

Професійна установка була проведена таким чином, що потоки повітря, які розподіляються настінними блоками, не направляються на зони відпочинку або роботи. А відсутність поблизу їх предметів інтер’єру, не заважають рівномірному розподілу повітряних мас. Проведений монтаж повністю задовольнив вимоги замовника

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Ефективна і економічна система вентиляції в квартирі (на базі Maico WS 320 KB)
Системи мікроклімату в квартирі у Львові ЖК Пасічний (На базі Maico WS 320 KB + Daikin)
Огляд готових систем вентиляції та кондиціонування квартири. ЖК «Бульвар Фонтанів»
Об'єкт кліматичних систем в квартирі в Києві на базі Maico WS 320 KB, Daikin

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ