Організація системи вентиляції і кондиціонування в двох’ярусній квартирі по вул. Шевченка в м. Львів

Організація системи вентиляції і кондиціонування в двох’ярусній квартирі по вул. Шевченка в м. Львів
Надійшло замовлення на реалізацію системи вентиляції і кондиціонування із застосуванням високоефективного обладнання в квартирі в м. Львів, вул. Шевченка.
Особливості об’єкту:
  • Адреса: м. Львів, вул. Шевченка
  • квартира з другим світлом
  • двох’ярусна квартира
Поставлені завдання:
  • Забезпечити підвищені оптимальні умови мікроклімату в квартирі;
  • Інженерні системи мають бути встановлені з мінімальним стельовим опуском;
  • Вживане обладнання повинне мати високу якість і низькі шумові показники;
  • Можливість підключення системи «Розумний будинок» через KNX.

ЩО ВИЙШЛО

ЩО ВИЙШЛО

Система вентиляції

Враховуючи побажання клієнта і норми повітрообміну для житлових приміщень згідно ДБН В.2.5-67:2013, було прийнято рішення здійснити систему вентиляції для об’єкту за допомогою наступного обладнання:
— припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла – німецького виробника Maico
Для зручності експлуатації і раціонального використання простору установку Maico WS 320 KB розмістили на балконі, який об’єднаний з кухнею. На неї встановлено чотири шумоглушники, для регулювання подачі/забору повітря використовуються сервоприводи. Від установки розподіляються повітропроводи, які забезпечують повітрообмін в 3-х зонах квартири:

1-а зона – вітальня, кухня, кабінет плюс друге світло
2-а зона – спальня господарів
3-я зона – гостьова спальня

Припливно-витяжна установка забезпечує повітряний баланс на об’єкті – подає чисте і забирає відпрацьоване повітря одночасно в однаковому об’ємі 320 м3/г. Проте інженерами було прийнято рішення довести систему вентиляції до загальнообмінного типа для ще якіснішої організації повітрообміну в будинку. Це відбувається за такою схемою: подача чистого повітря здійснюється в далекі точки квартири біля вікон, витяг здійснюється з «брудних» зон – кухня, санвузли, вбиральня. У всіх санвузлах розрідження повітря відбувається за рахунок системи вентиляції. Повітропроводи прокладені з мінімальним стельовим опуском 120 мм з термоізоляцією.

Система кондиціонування

Враховуючи оригінальне планування об’єкту, в якому 1-а зона об’єднана з другим світлом, прийнято рішення використовувати канальний кондиціонер. У останніх зонах квартири комфортний мікроклімат забезпечують 2 внутрішніх блоку настінних кондиціонерів. Таким чином, для організації системи кондиціонування було застосовано наступне обладнання японського бренду Daikin:

— канальний кондиціонер FDXS50E;
— канальний кондиціонер FTXS25K.

Щоб використовувати по максимуму висоту стелі над другим світлом, спільно з дизайнером прийнято рішення встановити канальний кондиціонер Daikin FDXS50E. Таким чином, дана модель завдяки своїм компактним розмірам легко вписалася. При цьому видима частина конструкції, решітка, не псує інтер’єр. Таке рішення обумовлене ще одним важливим моментом – організований якісний повітрообмін. Тобто, потужність повітряних потоків дозволяють охолодженому повітрю швидко досягати низу першої зони, витісняючи при цьому теплі потоки вгору. Забір повітря пристрій здійснює біля балконної стійки. Комфортні умови мікроклімату в другій і третій зонах забезпечують настінні кондиціонери Daikin FTXS25K, розміщені біля вікон, щоб максимально наблизитися до теплопрітоків.Інженерним рішенням внутрішні блоки для мульті спліт-системи були максимально якісно вплетені в загальний дизайн інтер’єру завдяки декоративним фальш балкам.
Зовнішній блок мульті спліт-системи Daikin 4MX80E розміщений на зовнішній стіні з боку кабінету. Все обладнання компактно розміщене, не займаючи стельового простору. Але в той же час по продуктивності і функціональності максимально забезпечують підвищені комфортні умови для мешкання. Низький рівень шуму роботи не викличе роздратувань і втоми.

Доповнення

Матеріали і металеві деталі для проекту виготовлялися в м. Києві, оскільки співпраця ведеться лише з перевіреними постачальниками, гарантуючу якість і надійність. Перевірка обладнання і монтажні роботи відбувалися безпосередньо на об’єкті м. Львів.

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ БУЛО ВИКОРИСТАНО

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ БУЛО ВИКОРИСТАНО

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

ВІДЕО ОГЛЯДИ
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯДИ
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Реалізований проект системи кондиціонування в приватному будинку
Фінальні штрихи по об'єкту кліматичних систем в коттеджном містечку Green Hills
Об'єкт кліматичних систем в квартирі в Києві на базі Maico WS 320 KB, Daikin
Реалізація кліматичних систем в дворівневій квартирі на базі Maico WS і Daikin (м. Бориспіль)

ПЕРЕГЛЯНУТИ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ