Повний комплекс кліматичних систем у будинку – СМТ Гостомель

Повний комплекс кліматичних систем у будинку – СМТ Гостомель
На даному об'єкті перед інженерною командою було поставлено завдання здійснити декілька кліматичних систем у будинку площею до 220 м2.

Особливості об’єкта:

 

 • Адреса: СМТ Гостомель, Київська область
 • Двоповерховий будинок площею 220 м2

Поставлені завдання:

 

 • Здійснити систему вентиляції використовуючи припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла Maico WS 470 KB.
 • Забезпечити енергоекономічне кондиціонування приміщень, використовуючи внутрішньопідлогові конвектори Kampmann Katherm HK а також фанкойли від Daikin.
 • Зробити систему опалення на основі теплового насоса від Viessmann серії Vitocal 200-S, настінних радіаторів Jaga Strada та Kermi FTV 22, а також конвекторів Kampmann Katherm HK.
 • Організувати каналізацію за допомогою обладнання Ostendorf і водопостачання на основі труб Uponor.
 • Реалізувати систему зволоження повітря використовуючи обладнання від Condair CP3mini.

ЩО ВИЙШЛО

ЩО ВИЙШЛО

Опалення

 

Для реалізації опалення було вирішено використати декілька джерел тепла:

 

 • Тепловий насос «повітря-вода» Viessmann Vitocal 200-S – якісне німецьке обладнання для максимально швидкої та енергоефективної роботи. Може працювати як для опалення, так і охолодження приміщень. При підключенні до водонагрівача, може виконувати функцію нагріву води. Також обладнання забезпечено звукоізоляцією, завдяки якій ви будете почувати себе комфортно навіть в нічний період часу. Насос Viessmann Vitocal 200-S може працювати як основне джерело опалення у будинку.
 • Газовий котел — було прийнято рішення зробити додаткове джерело для опалення будинку. Для цього ми використали газовий котел від Viessmann серии Vitodens 100-W який має високі технічні показники, низький рівень звукового тиску, середні розміри, а також максимально зручний інтерфейс для управління.

 

Крім того, у всьому будинку була розміщена тепла підлога з насосними групами Meibes. Навіть в зимовий період часу у будинку буде максимально комфортно та затишно.

 

Також для опалення кімнат були передбачені радіатори Jaga Strada та Kermi FTV 22. Їх відмінною рисою є виняткове дизайнерське оформлення, яке не лише вдало підійде до будь-якого інтер’єру приміщення, а й порадує високою продуктивністю та довгим експлуатаційним терміном.
Для нагріву води ми встановили:

 

 • Накопичувальний бак (на 200 л.) – Vitocell 100-E.
 • Водонагрівач (на 300 л.) – Viessmann Vitocell 100-V.


Кондиціювання

 

Для охолодження та нагріву повітря була використана система кондиціонування на основі канальних фанкойлів від Daikin:

 

 • Для зовнішнього блоку – Daikin 5MXM90E.
 • Для внутрішніх блоків – FWB10BTV, FWB07BTV, FDXM60E, FDXM35E, FDXM25E.

 

Використавши канальні фанкойли у житлових кімнатах, ви не побачите зайвого обладнання, оскільки їх розміщення відбувається безпосередньо в застельовому просторі. Візуально помітними залишаться тільки дифузори або решітки, крізь які надходить повітря у кімнати. Основна техніка розташована в технічному приміщенні.

 

 • FWB10BTV (розміщений в тех. приміщенні) – подає охолоджене повітря на перший поверх у вітальню.
 • FWB07BTV (розміщений в передпокої) – подає прохолодне повітря на перший поверх до кабінету.
 • FDXM25E та FDXM35E (розміщені в коридорі) – подають охолоджене повітря у дитячі кімнати.
 • FDXM60E (розміщений в санвузлі).

 

 

Оскільки через конструкційні особливості будинку, можливості встановити систему вентиляції та кондиціонування на другому поверсі (в спальні) не було. Інженери вирішили розмістити в даній зоні внутрішньопідлогові конвектори Kampmann Katherm HK з примусовою конвекцією. Крім того, ідентичний конвектор був встановлений у вітальні біля панорамного вікна.

Вентиляція

 

Для системи вентиляції була використана припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла від Maico серии WS 470 KB. Її робота заснована на принципі поділу простору на зони:

 

 • «Чисті зони» – до них відносяться кімнати, де мешканці знаходяться більшу частину часу: вітальні, дитячі, спальні, ігрові тощо. У ці зони на постійній основі подається свіже та очищене повітря.
 • «Брудні зони»  – переважно кімнати скупчення вологи, застояного повітря та конденсату в яких не передбачені вікна: санвузли, ванні, гардеробні, технічні приміщення, комори тощо.

 

Зволоження

 

Для зволоження повітря ми використовували парогенератори Condair CP3mini. Дана система була об’єднана з вентиляцією, створюючи максимально правильний та зволожених потік повітря у будинку.


Каналізація та водопостачання

 

Для каналізації були прокладені труби від Ostendorf, які виконані з максимально міцних матеріалів зі звукоізоляцією.

 

Водопостачання здійснювалося за допомогою екологічних труб Uponor.

 

Хочете реалізувати систему вентиляції, кондиціонування, опалення, каналізації або інших систем? Тоді телефонуйте за номером 38 050 448 75 73 та наші фахівці зв’яжуться з вами для уточнення всіх нюансів і продовження особистої зустрічі в офісі, для обговорення та розуміння чого хоче клієнт та що може запропонувати наша компанія. 

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО вИКОРИСТАНО

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО вИКОРИСТАНО

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

Канальне кондиціонування та вентиляція у квартирі 250 м2, ЖК "Новопечерські Липки", м.Київ
Вентиляція та кондиціонування у будинку старої споруди - квартира 145 м2, м Київ
Канальне кондиціонування та централізована вентиляція у квартирі 94 м2
Системи кондиціонування та вентиляції у приватному будинку с. Сокільники, Львівська область

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ