Реалізація опалення, систем кондиціонування і вентиляції в приватному будинку с. Вишеньки, Riviera Zoloche

Реалізація опалення, систем кондиціонування і вентиляції в приватному будинку с. Вишеньки, Riviera Zoloche
Реалізація систем вентиляції на базі Maico WS, кондиціонування на базі Daikin, опалення на базі котла Viessmann Vitodens в будинку 177 м² в с. Вишеньки, ЖК Riviera Zoloche
Особливості об’єкта:
  • Адреса: Київська обл., С. Вишеньки, ЖК Riviera Zoloche
  • Площа одноповерхового котеджу — 177 м²
Поставлені завдання:
  • Обладнати будинок системою опалення, яка буде економічною і результативною;
  • Реалізувати повноцінну систему вентиляції і кондиціонування з високою ефективністю і невеликим споживанням електрики;
  • Забезпечити низький опуск стель при монтажі вентиляції.

ЩО ВИЙШЛО

ЩО ВИЙШЛО

Система вентиляції

Щоб гарантувати повноцінну циркуляцію повітря по всьому будинку, інженери розробили план для повітрообміну вентиляції. Він грунтується на подачі повітря в «чисті кімнати»: вітальня і спальні, а з «брудних приміщень» буде проводитися забір: кухня, гардеробна кімната і два санвузли. З огляду на вимоги замовника, вибір лінійних дифузорів упав на серію Look , які будуть розподіляти повітря в кімнатах.

Було прийнято рішення використовувати систему Maico WS 320 KB , як центральну установку припливно-витяжної вентиляції. Це обумовлено тим, що вона має ряд переваг, такі як безшумна робота, проста експлуатація та використання матеріалів високої якості для збірки апарату. Монтаж установки Maico WS 320 KB реалізували в гардеробній. Це дозволило приховати обладнання, залишивши доступ до основних елементів і фільтрів.

Система кондиціювання

Так як будинок має значну площу, було прийнято рішення використовувати мультісістему чеського проізводітельства Daikin. Був встановлений основний зовнішній блок Daikin 5MXS90E, який має виділяється потужність в 9 кВт. Він працює в тандемі з чотирма внутрішніми блоками, які були розташовані в житлових кімнатах наступним чином:

  • в три спальні встановили по одному блоку Daikin FTXS25 з потужністю до 2,7 кВт;
  • в вітальні провели монтаж Daikin FTXS50 з виділеної потужністю до 5,4 кВт.

Переваги цієї системи полягають в тому, що вона має можливість функціонувати як на охолодження, так і на обігрів приміщення. Кожен внутрішній блок регулюється на окремі показники температури. Вся мультіспліт система, незважаючи на потужну роботу і охоплювану площа, споживала незначна кількість електрики, тим самим вимоги замовника були повністю задоволені.

Система опалення

З огляду на всі вимоги замовника, в будинку був встановлений конденсаційний котел Viessmann Vitodens 200-W як основний елемент системи опалення. Він відрізнявся високоефективної роботою при низькотемпературному режимі. Його призначення полягало в підтримці необхідної температури приміщення і нагріванні води, яка перебувала в баку ГВС. Вибір на цей котел впав завдяки високій якості від виробника і тривалого періоду експлуатації — гарантія на теплообмінник становить 10 років. Незважаючи на потужність конденсаційного котла в 13 кВт, вся система опалення може враховувати температуру повітря зовні і, виходячи з цих свідчень, регулювати свою роботу, підвищуючи ефективність.

Додатково на даху котеджу був проведений монтаж плоских сонячних колекторів. Основне їх призначення — нагрівання води в баку ГВС. Для захисту від перегріву кожен апарат був покритий особливим абсорбером.

Для поширення тепла в будинку була спроектована система теплої підлоги. Для її реалізації застосували безшовні труби від виробника з Фінляндії Uponor Pe-Xa, діаметр яких 16 мм. Постачальник дає на дане обладнання гарантію — 50 років. На роль теплообмінників відмінно підійшли радіатори Kermi (Німеччина) і підлоговий конвектор від німецького виробника Kampmann . В цілому вся встановлена ​​система повноцінно впоралася з побажаннями замовника.

Додаткове обладнання:

  • Труби UponorPe-Xa забезпечують легкий монтаж без використання зварювання або паяльника. Матеріал внутрішньої обшивки захищає їх від корозії, а якість виробів гарантує стійкість до перепаду температури і високого тиску;
  • Радіатори Kermi виготовлені із сталі високої якості. Зовнішній вигляд не втрачає своїх властивостей протягом тривалого періоду за рахунок використання лакофарбового покриття в два шари. Доповнені вбудованим термостатичним вентилем;
  • Внутрішньо підлоговий конвектор Kampmann оснащений водяним нагрівачем і вбудованим термостатом, який запобігає перегріванню. Монтаж системи в прихованих місцях не порушує естетичний вигляд інтер’єру.

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Огляд об'єкта в приватному будинку, де реалізована системи вентиляції, кондиціонування і пароувлажнения
Реалізований проект системи кондиціонування в приватному будинку
Монтаж інженерних систем в котеджі Green Hills (на базі Maico WS 470 KB і Daikin 5MXS90 + FDXS60F)
Система вентиляції заміського будинку (На базі Systemair SAVE VTC 300). ЖК Нова Олександрівка

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ