Здійснення кліматичних систем у будинку площею 220 м2. Вентиляція, опалення, водопостачання та каналізація.

Здійснення кліматичних систем у будинку площею 220 м2. Вентиляція, опалення, водопостачання та каналізація.
Реалізувати комплекс кліматичних систем у двоповерховому будинку м. Київ, вул. Орхідейна.
Особливості об’єкта:
 • Адреса: м. Київ, вул. Орхідейна.
 • Рік реалізації: 2020 рік.
 • Будинок (два поверхи), площа 220 м2.
Поставлені завдання:
 • Здійснити систему припливно-витяжної вентиляції з функцією рекуперації тепла/вологи.
 • Реалізувати якісний повітрообмін у будинку за допомогою ділення кімнат на «чисті» та «брудні» зони.
 • Спроєктувати систему опалення для будинку на базі теплового насоса від німецького виробника Viessmann, радіаторів Kermi, а також конвекторів для внутрішньопідлогового монтажу Kampmann серії Katherm NK.
 • Забезпечити систему каналізації (з використанням низькошумних труб Ostendorf), а також водопостачання (застосувавши труби Uponor Vario).

ЩО ВИЙШЛО

ЩО ВИЙШЛО

Система вентиляції

 

У двоповерховому будинку була реалізована припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, яка дозволяє повторно використовувати наявну енергію. Дане рішення дозволить значно заощадити на ресурсах (рахунках за електроенергію), відповідно з часом ви зможете наочно бачити доцільність даного підходу. В якості обладнання ми використовували високоякісну німецьку установку від Maico. Для реалізації налагодженого та енергоефективного повітрообміну в будинку інженерні фахівці примінили метод поділу будинку на зони:

 

 • «Чисті зони» – кімнати у будинку, де прохідність людей становить більшу частину часу: спальні, вітальні, кабінети, дитячі, ігрові тощо. Подача свіжого та очищеного повітря в дані приміщення повинна проводитися цілодобово, щоб забезпечити комфортну обстановку для мешканців.
 • «Брудні зони» – кімнати з підвищеною концентрацією вологи, переважно це: ванни, комори, санвузли, тех. приміщення, гардеробні тощо. Видалення повітря з даних зон необхідно проводити своєчасно, оскільки без правильно налагодженого повітрообміну, волога в кімнатах буде стрімко підвищуватися, а з часом у будинку можуть виникнути проблеми з появою цвілі, різних бактерій, грибка, алергенів, конденсату та неприємних запахів.

 

Система опалення

 

Для створення системи опалення інженери SOLOVEI застосували тепловий насос німецького виробництва Viessmann, який відрізняється високими стандартами виробництва та довгим експлуатаційним періодом роботи. Також для опалення будинку були використані конвектори Kampmann серії Katherm NK, перевагою яких є монтаж, який проводитися всередині підлоги, відповідно візуально будинок не буде перевантажений зайвими деталями у вигляді будь-якого обладнання. Як на першому, так і на другому поверсі ми встановили радіатори Kermi FTV 22 та FTV 11, які також є додатковим джерелом тепла. Для зручності мешканців у санвузлах було розміщено декілька рушниковисушувачів.

 

Практично весь будинок забезпечений системою теплої підлоги, за рахунок цього мешканці можуть відчувати себе комфортно в будь-який час року.

 

Система водопостачання та каналізації

 

Щоб забезпечити подачу гарячої води у будинку ми встановили бак Vitocell 100-W CVB на 300 літрів.

 

Проєктуючи систему водопостачання, інженери використовували трубопроводи від фінського виробника Uponor Vario. Вони відрізняються високою якістю та зносостійкістю використовуваних матеріалів. Для каналізації фахівці SOLOVEI застосували труби Ostendorf, які практично безшумні, оскільки вони покриті спеціальним звукоізолюючим матеріалом, а видалення гарячої води не принесе шкоди системі.

 

Згодом в будинку буде розміщено ще декілька гребінок:

 

 • Одна для рециркуляції;
 • Друга та третя для водопостачання (гарячого/холодного).

 

Видалення відпрацьованого та подача чистого повітря здійснюється завдяки лінійно-щілинним дифузорам фірми Madel Look, які розташовані по всьому будинку. Завершивши розміщення обладнання, стеля буде обшита гіпсокартоном, візуально помітними залишаться лише невеликі повітроводи, крізь які у приміщення буде проходити очищене, свіже повітря.

 

Якщо ви шукаєте відповідальну, кваліфіковану команду для реалізації кліматичних систем для будинку, квартири, офісу і т.д. тоді ви звернулися за адресою. Маєте бажання записатись на особисту зустріч або проконсультуватися по телефону? Телефонуйте за номером 38-050-448-75-73.

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

Кондиционирование, отопление, вентиляция и водоснабжение в частном доме 220 м2 - г. Киев
Приточно-вытяжная вентиляция с рекуперацией для частного дома - г. Киев
Вентиляция в частном доме - реализованный объект в с. Погребы
Коттеджный городок Green Hills: системы кондиционирования и централизованной вентиляции в доме
Климатические системы в интерьере: отопление, вентиляция и кондиционирование в доме, ПГТ Гостомель
Внедрение конструктивных решений по реализации климатических систем в частном доме (пгт Гостомель)

Подивитись
схожі об'єкти

Подивитись
схожі об'єкти