Інженерні системи в дворівневій квартирі п. Гатне, ЖК Almond Apartments

Інженерні системи в дворівневій квартирі п. Гатне, ЖК Almond Apartments
До мене звернувся клієнт з метою реалізації всіх основних інженерних систем в квартирі, а саме вентиляцію, опалення, кондиціонування, каналізацію і водопостачання
Особенности объекта:
 • Адрес: п. Гатное, ул. Абрикосовая, 12, ЖК Almond Apartments
 • Общая площадь – 90м².
 • квартира располагается в два уровня
Поставленные задачи:
 • Монтировать обязательные инженерные системы: вентиляцию, отопление, кондиционирование, канализацию и водоснабжение;
 • Обеспечить полноценную циркуляцию воздуха и поддержку комфортной температуры в комнатах;
 • Оборудование для воздухообмена установить наиболее скрыто и безопасно;
 • Осуществить правильный теплотехнический расчет квартиры;
 • Подобрать корректное оборудование для отопления и кондиционирования, которое будет соответствовать полученным данным от теплорасчета;
 • Правильно подобрать радиаторы, которые будут соответствовать нормированной температуре;
 • Спроектировать систему «теплый пол», учитывая показатели теплотехнического расчета;
 • Системы канализации и водоснабжения должны соответствовать всем необходимым нормам.

ЩО ВИЙШЛО

ЩО ВИЙШЛО

Система вентиляції

Щоб гарантувати необхідний повітрообмін у всіх кімнатах, вибір припав на припливно-витяжну установку Maico WS 320 KB.

Ми розмістили ПВУ над сходами, що не зайнявши житлової площі. Незважаючи на компактні розміри обладнання, дана система має високі показники продуктивності. Німецький виробник гарантує довговічність роботи, а завдяки вбудованому рекуператору, ще й економічність. За допомогою рекупераційних установки, енергія обробленого повітря не виходить назовні, а забезпечує нагрів повітря, що поступає. Це рішення бере на себе частину обов’язків опалювальної системи, розвантажуючи її.

Завдяки тому, що квартира розміщується на останньому поверсі, у монтажників з’явилася можливість «заховати» повітроводи на горищі, не зачіпаючи простір квартири. Таким чином, ми виконали вимоги клієнта з приводу прихованого монтажу вентиляційного обладнання. Всі повітроводи були ізольовані за допомогою утеплювача Isover «САУНА».

Вся система вентиляції була розроблена за типовою схемою. Забір відпрацьованого повітря проводився з «брудних» зон: кухня та санвузли. Додатково, на кухні ми монтували елемент витяжки для усунення запахів. Розташувався він у рециркуляционной решітці. У свою чергу, подача свіжого повітря буде проводитися в «чисті» зони: вітальня і спальні.

В області тераси була встановлена ​​решітка для вентиляції Combi, комбінованої структури, до якої ми і під’єднали повітроводи. Саме через неї відбувається забір і подача повітря. Для більшого збереження цілісності стін, всі отвори були здійснені за параметрами адаптера вентиляційних решіток.

Додаткове обладнання:

 • Решітка для вентиляції Combi. Призначена для розподілу повітря, не змішуючи його різні потоки. Завдяки матеріалу виготовлення, може розміщуватися на зовнішній стіні приміщення.
 • Рециркуляционная решітка. Елемент вентиляції, призначений для забору повітря. Для більшої зручності, горизонтальні пластини розташовані під кутом в 45 °.

Система кондиціювання

Для того, щоб реалізувати задумане, ми прийняли рішення встановити мультіспліт систему Daikin . Вибір зовнішнього блоку упав на модель 3MXS68G. З огляду на побажання клієнта, ми встановили 3 внутрішніх блоку канального типу, серії FDXS. Вони були змонтовані таким чином, що розподіляли повітря за такою системою:

 • в вітальню — 1 блок FDXS35E, з потужністю 3,5 кВт;
 • в дві спальні — 2 блоки FDXS25E, з потужністю по 2,5 кВт.

Для більшої зручності управління системою кондиціонування, пульти управління були розташовані з урахуванням побажань власника квартири.

Подача чистого повітря і його подальша рециркуляція проводилася з протилежних сторін квартири, за допомогою торцевої решітки. Таке рішення повністю відповідало вимогам замовника, так як воно не вимагало зниження стелі в зазначених зонах. Щоб забезпечити шумоізоляцію в системі, повітроводи були ізольовані за допомогою Пенофол ППЕ5.

Опалення квартири

У квартирі вже знаходився газовий котел Protherm , з потужністю в 24 кВт. Подальша реалізація полягала в установці устаткування для розподілу тепла: радіаторів і системи «тепла підлога». З огляду на побажання замовника, ми організували систему таким чином, щоб оптимальна температура на поверхні підлоги не перевищувала 26 ° C.

Але в зимовий період такі показники не змогли б забезпечити необхідне тепло в кімнатах. Для підтримки належної температури, ми додатково встановили радіатори, які будуть повноцінно розподіляти тепло від котла.

Все розподіл системи опалення було реалізовано за допомогою PE-Xa труб Uponor. На радіатори і систему теплої підлоги ми встановили розподільну гребінку, яка сприятиме рівномірному розподілу води в системі. У теплу підлогу, який розташований на другому поверсі, були вмонтовані воздухоотводчики. Вони ліквідували проблему виведення повітря, яка була до цього.

Водопостачання і каналізація

Подача чистої, без механічних домішок, води, здійснюється завдяки встановленому фільтру Honeywell з регулятором тиску. Розташували його на трубопроводі, який подає холодну воду в квартиру.

Щоб гарантувати відсутність різних протікань в обладнанні, ми встановили систему Нептун. З перспективою був встановлений байпас водоочистки, яка буде встановлена ​​в майбутньому.

Додаткове обладнання:

 • PE-Xa труби Uponor. Призначені для холодного або гарячого водопостачання. Завдяки матеріалу виготовлення, запобігають потраплянню кисню в систему і гарантують тривалий період експлуатації, без механічних пошкоджень;
 • Розподільна гребінка. Необхідна деталь в системі опалення і водопостачання. Сприяє рівномірному розподілу води по кінцевих точках призначення;
 • Фільтр Honeywell. Німецький виробник гарантує очищення води, що поступає від механічних частинок. Домішки нічого не осідають в системі, а зливаються з допомогою звичайного краника;
 • Система Нептун. При появі протікання гарантує безпеку, за допомогою блокування подачі води. Оберігає від затоплення і подальшого збитку;
 • Байпасна система. Дозволяє системі водопідготовки працювати більш ефективно і безпечно.

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

ОСНОВНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ
БУЛО ВИКОРИСТАНО

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

ТЕРМІНИ
ВИКОНАННЯ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ

ВІДЕО ОГЛЯД
РЕАЛІЗОВАНИХ СИСТЕМ
Опалення, водопостачання, каналізація і сантехніка в дворівневій квартирі в ЖК Almond Apartments
Огляд готових систем вентиляції та кондиціонування квартири. ЖК «Бульвар Фонтанів»
Об'єкт кліматичних систем в квартирі в Києві на базі Maico WS 320 KB, Daikin
Огляд об'єкта в приватному будинку, де реалізована системи вентиляції, кондиціонування і парозволоження

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ ОБ'ЄКТИ