ВИТЯЖНІ ВЕНТИЛЯТОРИ
MAICO ER

ВИТЯЖНІ ВЕНТИЛЯТОРИ
MAICO ER
Компанія MAICO тривалий час займає лідируючі позиції на ринку кліматичного обладнання. І це не дивно, адже бренд був заснований 1928 році і вже встиг себе зарекомендувати як якісний і надійний німецький виробник.
Основна спеціалізація компанії — це виробництво вентиляційного обладнання та всіх аксесуарів до нього. Асортимент включає в себе широке розмаїття пристроїв, починаючи від побутових вентиляторів, закінчуючи приточно-витяжною установками з рекуперацією тепла.

Так само компанія особливу увагу приділяє і сервісу, який включає в себе консультації клієнтів і постачанням запасних деталей для обладнання. Бренд орієнтується на зміни тенденцій ринку і його інтернаціоналізацію. Варто відзначити, що Майко неодноразово отримував нагороди за дизайн обладнання, а це значить, що пристрої ідеально поєднують в собі якість і стильний зовнішній вигляд.

Вентилятори MAICO ER

Вентилятори MAICO ER

Побутові витяжні вентилятори MAICO ER є найпотужнішим обладнанням серед своїх аналогів, так один пристрій може повноцінно працювати на дві кімнати відразу. Тип двигуна цього вентилятора — відцентровий.
Монтаж може проводиться на стіну або стелю за допомогою спеціальних корпусів (ER-UPB, ER-UP / G, ER-UPD). В результаті видимою залишається тільки плоска лицьова панель, що не порушує концепцію дизайну кімнати.

вентилятор maico er, maico er 100, maico er 60

Пристрої можуть випускатися як в стандартному виконанні, так і з додатковими функціями (таймер, датчики вологості і освітленості, можливість регулювання швидкості обертання). Вентилятори в цій серії представлені двома моделями ER 60 і ER 100, які відрізняються між собою об’ємною витратою повітря (62 і 101 м3 / год).

Порівняльна характеристика MAICO ER зі звичайним вентилятором

Технічні характеристики MAICO ER 60/100 Звичайний вентилятор
Діаметр підключення 80 мм 100 мм
Місце встановлення Стіна, стеля Стіна
Підключення до електромережі 220V/50 Hz 220V/50 Hz
Рівень звукового тиску 36/45 дБа 47,4 дБа
Ступінь захисту IPX5 (захист від водяних потоків з будь-якого напрямку) IP34 (захист від проникнення предметів)
Вага 1,5 кг 1,91 кг
Споживана потужність 21/29 Вт 27 Вт
Максимальна витрата повітря 62/101 м3/год 88 м3/год
Кількість приміщень 2 кімнати 1 кімнатаАеродинамічні характеристики

maico er, maico er 100

MAICO ER 60

Вентилятор MAICO ER 60 виконаний в декількох модифікаціях. Залежно від призначення приміщення підбирається вентилятор з різними функціями. Так для санвузла відмінним варіантом є пристрій з вбудованим таймером, а для ванної кімнати краще підійде вентилятор з датчиком вологості або освітленості.

Вентилятор MAICO ER 60 з панеллю і фільтром призначений для монтажу в прихований корпус (ER-UPB, ER-UP / G, ER-UPD) і має стандартне виконання. Використовується для організації витяжної вентиляції одного або двох приміщень. Для легкого монтажу було передбачено штекерное електричне з’єднання і замикається кріплення. Конструкція розроблена таким чином, щоб клієнт міг самостійно змінювати фільтри без спеціальних інструментів.

maico er, вентилятор maico er 100

Вирівняти встановлений корпус можна завдяки можливості повороту кришки на ± 5 °. Пристрій виконаний в класичному білому кольорі і таким чином поєднується з будь-яким інтер’єром приміщення. Ступінь захисту IP X5 дозволяє установку в місцях з підвищеним рівнем вологості і захисти від бризок води.
Для цих витяжних вентиляторів можуть використовуватися 3 корпусу для прихованого монтажу:

 • Maico ER-UP/G. Підключення здійснюється до воздуховодам 75 або 80 мм. Корпус має невеликими габаритами, що дозволяє монтаж вентиляторного вузла в будь-якому місці (стіна, вентиляційна шахта, підвісна стеля). ER-UP / G призначений для приміщень класу B2 (з нормальною воспламеняемостью).
 • Maico ER-UPB. Корпус призначений для вентиляторів ER 60 і ER 100. Його можна встановлювати в будь-якому положенні, а це суттєво полегшує підключення всієї конструкції. Корпус для прихованого монтажу виготовлений з матеріалів, стійких до високих температур зі спеціальною системою пожежозахисту.
 • Maico ER-UPD. Корпус виготовлений з блокуючим клапаном протипожежного захисту До 90-18017. Він оснащений металевими викидних патрубками DN 75/80 з блокуючою заслінкою і автоматичним пусковим пристроєм. Цей корпус так само можна встановлювати всередині або зовні шахти в стіні або стелі.

Варто також звернути увагу на конденсаторний двигун EC, який гарантує ефективну і довгострокову роботу з мінімальним споживанням енергії. Крім того, двигун оснащений термічним захистом від перевантаження.

Існують так само і інші модифікації з функціями:

 • MAICO ER 60 VZ – з таймером уповільнення (уповільнення включення — 50 сек, час вибігу — 6 хв);
 • MAICO ER 60 VZ 15 – з таймером уповільнення (час вибігу — 15 хвилин);
 • MAICO ER 60 VZC – з регульованим таймером уповільнення (уповільнення — від 0 до 150 сек, час вибігу — від 1,5 до 24 хв);
 • MAICO ER 60 F – з фотоелектроніка (датчик освітленості);
 • MAICO ER 60 G – з перемиканням базового навантаження (робота в безперервному режимі при 35 м3 / год);
 • MAICO ER 60 GVZ – з перемиканням базового навантаження і з таймером уповільнення (безперервний режим при 35 м3 / год, перемикання на повне навантаження з уповільненням включення — 50 сек, час вибігу з повним навантаженням — 6 хв);
 • MAICO ER 60 GVZC EC – з двигуном EC і перемиканням базового навантаження, і часом уповільнення (перемикання на повне навантаження з регулюємо уповільненням включення (0 / 0,5 / 1/2/3 хв), регульоване час вибігу в режимі повного навантаження (0/1/3/6 /15 хв));
 • MAICO ER 60 H – з регульованим датчиком вологості і перемиканням базового навантаження (включення при відносній вологості з 60-90%);
 • MAICO ER 60 I – з інтервальним вимикачем (інтервал в межах від 1 до 15 годин).

MAICO ER 100

Ця модель стандартного виконання з регульованою швидкістю обертання і об’ємною витратою повітря 101 м3 / год. Може використовуватися як для одного, так і для двох приміщень здійснюючи витяжну вентиляцію. Характеристики та комплектація пристрою практично ідентична моделі ER 60. Основна відмінність між ними — це показники об’ємної витрати повітря.
Модель ER 100 так само виконана в декількох модифікаціях з різним функціональним наповненням.

Модіцікація Позначення
MAICO ER 100 Стандартне виконання (регульована швидкість обертання)
MAICO ER 100 VZ З таймером уповільнення (включення — 50 сек, час вибігу — 6 хв)
MAICO ER 100 VZ 15 З таймером уповільнення (час вибігу — 15 хв)
MAICO ER 100 VZC З регульованим таймером уповільнення (включення від 0 до 150 сек, час вибігу — від 1,5 до 24 хв)
MAICO ER 100 F З фотоелектроніка (датчик освітленості)
MAICO ER 100 G З перемиканням базового навантаження (робота в безперервному режимі 35 м3 / год)
MAICO ER 100 GVZ З перемиканням базового навантаження і таймером уповільнення
MAICO ER 100 H З регульованим датчиком вологості і перемиканням базового навантаження (включення при 60-90% вологості)
MAICO ER 100 I З інтервальним вимикачем (інтервал від 1 до 15 годин)
MAICO ER 100 D З триступінчатим перемиканням (35 м3 / год, 60 м3 / год, 100 м3 / год)
MAICO ER 100 RC З радіоприймачем (радіовимикач DS RC або окрема система управління RLS RC)

Припливно-відточна вентиляція: комбінація MAICO ER і Push Pull 45

Варто враховувати, що при організації витяжної вентиляції важливо компенсувати приділений повітря припливною вентиляцією. Організувати приплив повітря природним шляхом можливо, але це не буде ефективно на 100%, тому рекомендується встановлювати примусову систему вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico PP 45.

Витяжні вентилятори Майко ER можна комбінувати з приточно-витяжною установками з рекуперацією тепла Push Pull 45. Таке поєднання є ідеальним варіантом для тих, у кого вже завершено ремонт чи ні місця для централізованої системи. Основна перевага вентиляційних установок Майко PP 45 — це невеликі габарити і можливість монтажу в приміщеннях з закінченими ремонтними роботами зонально.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією монтуються в «чистих» зонах , таких як спальня, дитяча кімната, вітальня, а вентилятори встановлюються у ванних кімнатах, санвузлах і гардеробах . Установка відповідає за видалення відпрацьованих повітряних потоків в «чистих» зонах і подачу чистого повітря з вулиці. Коли здійснюється активація вентиляторів, PP 45 працює тільки на приплив, для того, щоб компенсувати обсяг повітря, що видаляється з санвузла. Цей фактор варто враховувати, якщо мешканці забувають вимкнути витяжний вентилятор на тривалий час, Push Pull продовжує працювати і подавати прохолодне повітря в приміщення. Тому рекомендується встановлювати вентилятори з функцією таймера. Все обладнання прив’язується до одного пульта управління для полегшення експлуатації всієї системи.

Приклад реалізованої припливно-витяжної вентиляції

maico er с Push Pull

Витяжні вентилятори MAICO: всі моделі бренду

На даному етапі компанія випустила вже безліч серій, які відрізняються між собою технічними характеристиками, функціональним наповненням, дизайном і ціновою політикою.
Найпопулярнішими і затребуваними серіями бренду вважаються:

 • ECA ipro;
 • ECA piano;
 • AWB.
 • Це обладнання найчастіше монтується в брудних зонах (санвузли, ванні кімнати, гардеробні, комори і т.д.). Витяжні вентилятори з легкістю справляються з неприємними запахами і підвищеним рівнем вологості, створюючи при цьому максимально комфортні кліматичні умови.
  Серія ECA ipro – була нагороджена за дизайн. Але це не єдина перевага, яку можна виділити у цих вентиляторів. Варто відзначити, що рівень шуму під час роботи не перевищує 27 дБ, а це значить, що клієнт не отримує ніякого дискомфорту при експлуатації пристрою.
  Вентилятори ECA piano призначені для роботи в невеликих приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, але їх так само можна монтувати у ванних гардеробних, кладових та інших підсобних приміщеннях. Вбудований зворотний клапан запобігає повернення відпрацьованого або холодного повітря з вентиляційних каналів назад в приміщення, коли пристрій вимкнено.
  Серія MAICO AWB можуть працювати безперервно тривалий період часу, завдяки термічної захисту від перегріву двигуна. Спеціальна конструкція дозволяє як настінний тип монтажу, так і стельовий. Корпус і передня панель виконані з міцного ударостійкого пластику, яка не піддається шкідливому впливу навколишнього середовища.

  Підсумок

  Компанія MAICO зарекомендувала себе як виробник якісного і надійного вентиляційного обладнання. Уже понад 90 років випускаються мільйони пристроїв здатні забезпечити будь-яке приміщення якісної вентиляцією. Серед асортименту бренду можна знайти як припливно-витяжні установки, так і побутові витяжні вентилятори.
  Серед широкого вибору серій варто звернути увагу на лінійку ER, які відомі своєю потужністю і здатністю працювати для двох приміщень одночасно. Серія представлена ​​двома моделями ER 60 і ER 100, які відрізняються між собою об’ємною витратою повітря. При цьому ці моделі мають безліч модифікацій з широким функціональним наповненням (таймери, датчики вологості і освітленості і т.д.). Таким чином можна вибрати оптимальний варіант для приміщення з будь-яким призначенням.

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ МАТЕРІАЛИ