ЦЕНТРАЛІЗОВАНА
СИСТЕМА ПРИПЛИВНО
-ВИТЯЖНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ
(MAICO WS)

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА
СИСТЕМА ПРИПЛИВНО
-ВИТЯЖНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ
(MAICO WS)
Вентиляція — це інженерна система, яка відповідає за правильний повітрообмін в приміщенні.

Принцип роботи даної системи полягає в подачі свіжого очищеного повітря в чисті зони (спальні, вітальні) і видаленні відпрацьованого повітря з «брудних» зон (кухні, санвузли, ванні кімнати, душові).
Система вентиляції буває централізована і децентралізована. Децентралізована система вентиляції — це пристрої, які розставлені по всіх житлових зонах. За допомогою цих установок і здійснюється подача повітря в кімнати.

Централізована система вентиляції — це спеціальне кліматичне обладнання, яке подає в кожну зону певну кількість повітря згідно інженерним розрахункам і необхідним вимогам. Обсяг повітря, що подається залежить від вимог, типу і призначення приміщення, кратності і кількості людей.

Комплектуючі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла

Комплектуючі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла

В основному централізована система вентиляції — це припливно-витяжні установки. Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла складається з:

 • байпаса;
 • рекуператора;
 • двигуна;
 • корпусу;
 • електротенів и т.д.

При виборі вентиляційних установок дуже важливо звертати увагу на рекуператор. Рекуператори можуть бути роторними і пластинчастими. У кожного з них є свій ККД і процентне співвідношення рекуперації, яке обумовлено такими факторами:

 • Температура повітря, що забирається з приміщення;
 • Рівень вологості;
 • Температура зовнішнього повітря.

Ще одним складовим вентиляційної установки є байпас. Принцип даного комплектуючого можна розглянути на прикладі.

Приклад. Припустимо навесні на вулиці температура повітря становить +16 градусів, при цьому сонячні промені дуже активні. Якщо вікна будівлі виходять на сонячну сторону і використовуються низькоякісні склопакети, то пропускається ультрафіолет генерується в тепло від статі. Таким чином, температура в кімнаті може становити +24 — +25. Бажана температура в приміщенні — це +22 градуси.

Датчики на рекуператорі фіксують, що температура на вулиці нижче ніж в приміщенні. Чи включається байпас, який направляє повітря з приміщення повз рекуператора, а холодне повітря прямотоком потрапляє в приміщення. Це дуже важливо з точки зору енергоефективності, щоб навесні не включати кондиціонер. Цей принцип роботи актуальний і влітку в нічний час доби, коли температурні показники повітря на вулиці знижуються.

«Серцем» припливно-витяжних установок є двигун. Все високоякісні вентиляційні установки оснащуються двигунами EC (постійного струму). Одним з його переваг вважається низьке споживання енергії, в порівнянні з двигуном змінного струму. Ці двигуни економічні, ефективні і безшумні. Для ефективної тихої роботи EC двигуна необхідно мінімально опір повітря в системі.

Корпус в припливно-витяжних установках призначений для захисту обладнання від негативного впливу навколишнього середовища. Наприклад, приточно-витяжні установки MAICO WS 320 KB і MAICO 470 KB можуть монтуватися навіть у вітальні. У цієї системи мінімальні шумові характеристики через товщину шумоізоляції корпусу і беззвучного двигуна. Крім того, корпус зі сталі покритий спеціальною порошковою фарбою, через яку матеріал не піддається корозії.

У наших широтах, де температура може опускатися до -20 градусів і повітря потрібно догріває. Як правило в вентиляційних установках необхідно передбачити електротена. Установки MAICO вже випускаються з вбудованими ефективними калориферами. Вони призначені як для підігріву повітря перед рекуператором. Завдяки цій можливості, ви істотно економите на опаленні, не чуючи при цьому дискомфорту.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла MAICO WS 320 KB і MAICO 470 KB

Серед припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла MAICO WS 320 KB і MAICO 470 KB займають лідируючі позиції. Це обумовлено ідеальним поєднанням ціни і якості. Устаткування з такими широкими можливостями і високою якістю комплектуючих від іншого бренду коштує в рази дорожче, тому компанія MAICO і є лідером на ринку кліматичної техніки для вентиляції будинків та квартир.

централізована припливно витяжна вентиляція

Моделі MAICO 320 KB і MAICO 470 KB практично ідентичні і відрізняються витратою повітря 320 м3/год і 470 м3/год . Вони виконані з калорифером попереднього нагрівання РТС і байпасом. Пристрої працюють з мінімальним рівнем шуму і призначені як для настінного, так і для вертикального монтажу. Для сервісних робіт установки оснащені легко доступним роз’ємом USB.
Серед основних особливостей установок з рекуперацією тепла MAICO WS 320 KB і MAICO 470 KB можна виділити:

 • інтелектуальне управління;
 • економічні та високоефективні двигуни;
 • міцний і надійний корпус;
 • енергоефективний рекуператор;
 • низький рівень шуму.

Інтелектуальне управління. Важливим аспектом в експлуатації вентиляційного обладнання є легке управління. Крім дистанційного пульта управління, установки мають вбудований веб-сервер. Регулює роботу устаткування можливо за допомогою мобільного додатку навіть дистанційно.
За допомогою програми, користувач може налаштовувати необхідні режими. Крім того, клієнт має можливість самостійно створювати програму роботи установки, розписавши роботу обладнання по днях і по тижнях.

В системі передбачені програми «Плюс», яка призначена для економії електроенергії в літній період і «Відпустка» — організація чергової вентиляції під час тривалого відсутність жителів. Таким чином, повертаючись додому після відпустки ви потрапляєте в приміщення з чистим і свіжим повітрям.

Економічні і високоефективні двигуни. Постійний витрата повітря підтримує EC двигун з автоматичним регулюванням. Двигун працює на кулькових підшипниках і обертає 2 відцентрових вентилятора. Є можливість установки 4 ступенів вентиляції від 80 до 320 м3 / год з плавною налаштуванням.

Міцний і надійний корпус. Довгостроковість роботи пристроїв гарантують не тільки внутрішні компоненти, але і сам корпус. Саме тому корпус MAICO 320 KB і MAICO 470 KB виконаний з листової сталі і покритий порошковою фарбою, стійкою до негативного впливу навколишнього середовища, в тому числі і корозії. Внутрішні стінки виконані з термостійкого гігієнічно безпечного полімеру EEP з високими показниками звукопоглинання і теплоізоляції.

Енергоефективний рекуператор. У цих моделях припливно-витяжних установок варто звернути окрему увагу на рекуператор пластинчастого типу. Максимальний коефіцієнт ефективності якого становить 96%. Рекуператор призначений для зняття навантаження з системи опалення шляхом передачі тепла від відпрацьованого повітря припливному.

Низький рівень шуму. Однією з головних особливостей установок MAICO є безшумна робота. Це обумовлено двома факторами: EC двигун з низьким рівнем шуму і спеціальним шумоизолирующим покриттям корпусу.

ТАБЛИЦЯ ХАРАКТЕРИСТИК


приточно-витяжна вентиляція
maico ws

Якісне очищення повітря гарантують змінні повітряні фільтри G4 і F7 , які очищають повітря від пилу, комах та інших дрібних частинок. Фільтр G4 призначений для грубої очистки повітря, що видаляється і вловлює частинки розміром більше 10 мкм. Фільтр F7 відповідає за тонку очистку повітря та вловлює частинки діаметром більше 1 мкм. Завдяки вбудованому контролеру, користувач бачить оповіщення про необхідність заміни фільтрів.

ТАБЛИЦЯ МОДИФІКАЦІЙ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ УСТАНОВОК MAICO

Модицикация Обозначение
Maico WS L Для вивіда підключення в будівлі зліва
Maico WS R Для вивіда підключення в будівлі справа
Maico WS B З вбудованим автоматично керованим 100% байпасом з сигналом положення.
Maico WS K З вбудованим електричним калорифером попереднього нагрівання РТС, що регулюється по потребі
Maico WS KB З калорифером попереднього нагрівання РТС і байпасом
Maico WS ET З вбудованим ентальпійного теплообмінником з антимікробної захистом, що забезпечує передачу тепла і вологи
Maico WS BET З байпасом і ентальпійного теплообмінником
Maico WS KET З калорифером попереднього нагрівання РТС і ентальпійного теплообмінником
Maico WS KBET З калорифером попереднього нагрівання РТС, байпасом і ентальпійного теплообмінником

Итог

Централізована система припливно-витяжної вентиляції є максимально правильним способом організації якісного повітрообміну . Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла MAICO WS оснащені всім необхідним функціоналом для підтримки комфортного мікроклімату в приміщенні. Основними перевагами даного обладнання є інтелектуальне управління, за допомогою якого ви зможете контролювати роботу устаткування перебуваючи навіть за межею власного будинку, встановивши спеціальний додаток на телефон. Також економічні EC двигуни забезпечать тиху і ефективну роботу. Корпус, виконаний з міцних матеріалів, гарантує довгострокову роботу пристрою.

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ МАТЕРІАЛИ