Maico: огляд
обладнання бренду
Майко

Maico: огляд
обладнання бренду
Майко
Кліматична техніка є одним з головних атрибутів в організації комфортних умов в помещеніі.Іменно тому під час вибору обладнання варто звертати увагу не тільки на дизайн і технічні характеристики, але і на бренд-виробника і його репутацію.
MAICO займає лідируючі позиції по всьому світу вже багато років. Свою діяльність компанія почала в 1928 році в Німеччині і з цього часу успішно випускає широкий спектр вентиляційного обладнання. Спочатку випускалися виключно двигуни широкого застосування, що в подальшому призвело до розширення асортименту продукції. І вже в 1960 році, компанія випустила мільйонний вентилятор, а 2000 — кількість випущених вентиляторів досягло показника 10 мільйонів. Бренд успішно співпрацює з різними підприємствами, архітекторами, проектувальниками і дизайнерами.

Про бренд MAICO

Про бренд MAICO

Щорічно компанія випускає більше 1600 продуктів, які включають в себе як витяжні вентилятори для ванних кімнат і санвузлів, припливні і витяжні установки, системи вентиляції з рекуперацією, а також різні вентиляційні рішення для вибухонебезпечних ділянок. Варто зазначити, що MAICO приділяє особливу увагу і сервісу, а саме консультації клієнтів, постачання запасних деталей для обладнання і т.д.

Підприємство постійно підлаштовується під потреби сучасного ринку випускаючи багатофункціональне, якісне вентиляційне обладнання. Крім того, бренд неодноразово отримував нагороди за дизайн, що свідчить про те, що крім ефективності клієнт отримує ще й стильний пристрій, яке буде поєднуватися з будь-яким дизайном. Гарантією якості обладнання є численні сертифікати, якими був нагороджений бренд як в Німеччині, так і в інших країнах Євросоюзу. Представництва MAICO відкриті більш ніж в 30 країнах, що говорить про високу довіру споживачів.

maico

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла все більше користуються популярністю серед споживачів, це обумовлено високою продуктивністю, економічністю і зручним управлінням. Серед асортименту MAICO можна підібрати абсолютно різні установки як централізовані, так і децентралізовані.
Централізовані вентиляційні установки з рекуперацією тепла MAICO WS 320 KB і MAICO WS 470 KB.

Саме ці моделі займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки, так як для них характерно точне відповідність ціни і якості. Дані установки відрізняються тільки витратою повітря (320 і 470 м3 / ч). Модифікація «KB» — означає виконання з калорифером попереднього нагрівання РТС і байпасом. Монтаж можна здійснювати як настінний, так і вертикальний. Варто відзначити, що рівень шуму установок мінімальний. Але це не єдина перевага обладнання:

 • високоефективний економічний EC двигун з автоматичним регулюванням, який працює на кулькових підшипниках. Цей двигун обертає два вентилятора і дозволяє підібрати комфортну щабель вентиляції від 80 до 320 м3 / год.
 • енергоефективний рекуператор пластинчастого типу з максимальним ККД 96%. За допомогою цієї системи опалення розвантажується шляхом передачі тепла від відпрацьованого повітря входить. Таким чином в приміщенні завжди буде підтримуватися комфортна температура.
 • інтелектуальне управління за допомогою якого клієнт з легкістю може регулювати роботу установки як з пульта дистанційного керування, так і з власного смартфона. Саме за допомогою зручного управління споживач може самостійно налаштувати роботу по днях і по тижнях і вибрати необхідний режим.
 • якісний надійний корпус установки, який виконаний з листової сталі. Корпус покритий спеціальною порошковою фарбою, яка збережуть пристрій від негативного впливу зовнішніх факторів і корозії. Звукопоглинання і термоізоляцію гарантує покриття внутрішніх стінок термостійким полімером EEP.
 • мінімальне шумовий тиск забезпечує безшумний двигун EC і спеціально покриття корпусу EEP.
 • якісна очистка повітря, завдяки повітряним фільтрам G4 і F7, які не дають пилу, комах та інших дрібних частинок потрапляти в повітряний простір приміщення.

вентилятор майко

Порівняльна таблиця технічних характеристик MAICO WS 320 KB і MAICO WS 470 KB

Характеристики MAICO WS 320 KB MAICO WS 470 KB
Макс. Коефіцієнт ефективності рекуператора (%) 96 96
Діаметр приєднань (мм) 160 160
Об’ємна витрата повітря (м3/ч) 80-320 80-470
Потребление мощности согласно DIN EN 13141-7 (A7) (Вт) 37 87
Рівень звукового тиску (дБ(А)) 36 42
Вага (кг) 67 67
Сила струму ( Imax), (A) 11 11,5

Можна зробити висновок, що припливно-витяжні установки MAICO оснащені всім необхідним функціоналом для забезпечення приміщення якісної високоефективної вентиляцією. Основними перевагами цих моделей є: економічний двигун, беззвучна робота, міцний і надійний корпус, ефективний рекуператор, зручне управління і ідеальне співвідношення ціни і якості.

Децентралізовані вентиляційні установки MAICO Push Pull 45

Децентралізована система вентиляції — це комплект з декількох видів вентиляційного обладнання, за допомогою яких можлива організація повноцінного повітрообміну зонально. Компанія MAICO так само спеціалізується на виробництві децентралізованих вентиляційних установок Push Pull 45. Цей пристрій монтується в окремих приміщеннях. Основними перевагами MAICO Push Pull 45 є невеликі габарити, в порівнянні з централізованими установками і можливість установки по закінченню ремонтних робіт.
Існує три варіанти базових моделей PP 45: MAICO Push Pull 45 K виконана з електричної заслінкою, MAICO Push Pull 45 O — з ручною заслінкою, MAICO Push Pull 45 RC працює з радіоуправлінням і електричної заслінкою.
Кожна базова модель складається з наступних комплектуючих:

 • вентилятора EC;
 • керамічного високоефективного рекуператора;
 • внутрішньої кришки з приводом заслонки;
 • двох фільтрів для грубої очистки (G2 и G3).

При цьому важливо сказати, що прилад не може повноцінно функціонувати без додаткових комплектуючих:

 • пульт керування (RLS 45 K, RLS 45 O або радіовимикач DS 45 RC). До цих пультів можна одночасно підключати кілька установок для максимально зручного управління.

Крім того, за допомогою цих вентиляційних контролерів можлива настройка режимів роботи;

 • втулку для монтажу PP 45 RHК, довжина якої становить 500мм. Втулка призначена для всіх базових моделей;
 • зовнішня решітка PP 45 AK, так само підходить для кожної базової комплектації. Вона виготовлена ​​з міцних надійних матеріалів і служить захистом пристрою від води.

Порівняльна таблиця технічних характеристик MAICO Push Pull 45

Хар-ки PP 45 K PP 45 O PP 45 RC
Об’ємна витрата 15 m³/h / 20 m³/h / 30 m³/h / 36 m³/h / 42 m³/h 15 m³/h / 20 m³/h / 30 m³/h / 36 m³/h / 42 m³/h 15 m³/h / 20 m³/h / 30 m³/h / 36 m³/h / 42 m³/h
Вид системи децентр. децентр. децентр.
Матеріал корпусу Пластмаса Пластмаса Пластмаса
Матеріал теплообмінника Кераміка Кераміка Кераміка
Діаметр приєднань 160 mm 160 mm 160 mm
Розмір (ВхШхГ) 246х 246х 329 246х 246х 329 246х 246х 329
Макс. коефіцієнт ефективності рекуперації тепла згідно DIN EN 13141-8 84,3 % 84,3 % 84,3 %
Необхідний вентиляційний контролер RLS 45 K / RLS 45 O RLS 45 O / RLS 45 K DS 45 RC или RLS 45 K с PP 45 EO
Рівень звукового тиску 21 dB(A) / 25 dB(A) / 31 dB(A) / 35 dB(A) / 38 dB(A) 23 dB(A) / 28 dB(A) / 33 dB(A) / 37 dB(A) / 40 dB(A) 23 dB(A) / 28 dB(A) / 33 dB(A) / 37 dB(A) / 40 dB(A)

Організація децентралізованої системи вентиляції здійснюється з використання установки MAICO PP 45 у парі з витяжним вентилятором Maico ER або Maico ECA ipro. Вентиляційна установка монтується в чистих зонах (спальні, вітальні, дитячі), а витяжні вентилятори Maico в санвузлах, ванних кімнатах, коморах і гардеробних. Устаткування підв’язується до одного пульта управління, для максимально ефективного повітрообміну і зручного регулювання роботи. Коли вентилятор вимкнений, Push Pull здійснює і приплив, і витяжку повітря, під час роботи вентилятора, MAICO PP працює тільки на приплив.
Децентралізовані вентиляційні прилади — це відмінний варіант для квартири, так як вони досить компактні, легкі в монтажі і можуть встановлюватися навіть після завершення ремонту.

Витяжні вентилятори дня санвузлів і ванних кімнат

Першими продуктами компанії MAICO були вентилятори і на даному етапі вони можуть уявити безліч різних серій і моделей. Витяжні вентилятори є популярним обладнанням, так як без них не обходиться не одна ванна кімната і санвузол. Це зумовлено підвищеною вологою і неприємними запахами, які можуть виникати в цих зонах. Найбільш затребуваними серіями, які випускає бренд є MAICO ER, MAICO ipro, MAICO AWB.

вентилятори maico

Витяжні вентилятори MAICO ER

Вентилятори з цієї серії мають найвищу потужністю, так як за допомогою одного пристрою можна організувати повітрообмін відразу в двох кімнатах. Двигун у вентиляторів закритий з двох сторін підшипниками, це сприяє мінімальних витрат електроенергії. Освіта зворотної тяги запобігає зворотний клапан, яким оснащується кожен корпус. Для максимально зручної експлуатації обладнання може поставлятися з додатковими опціями (датчики вологості, руху, таймер і т.д.).Варто відзначити, що дані пристрої можна використовувати в приміщеннях з підвищеними показниками вологості. Монтаж проводиться в стіну або стелю за допомогою спеціальних корпусів з міцних і надійних матеріалів.
Пристрої виконані в двох типорозмірах MAICO ER 60 і MAICO ER 100.
Таблиця модифікацій витяжних вентиляторів MAICO ER

Модіцікація Позначення
MAICO ER 60 (100) VZ Таймер з уповільненням
MAICO ER 60 (100) VZC Регульований таймер з уповільненням
MAICO ER 60 (100) F Фотоелектроніка
MAICO ER 60 (100) G Перемикання базового навантаження
MAICO ER 60 (100) GVZ З перемикається базової навантаженням і часом уповільнення
MAICO ER 60 (100) H Регулювання з датчиком вологості
MAICO ER 60 (100) I Інтервальний вимикач
MAICO ER 60 (100) K З вбудованою заслінкою з електроприводом
MAICO ER 60 (100) D Можливість регулювання швидкості

Витяжні вентилятори MAICO ECA ipro

Для цієї серії витяжних вентиляторів характерний стильний дизайн, за який компанія була удостоєна престижну нагороду Red Dot Design award. Але зовнішній вигляд є не основною перевагою. Хоча дизайн розроблений таким чином, щоб лицьова панель захищала пристрій від прямого попадання води в корпус. Вентилятори MAICO ECA ipro є двошвидкісними і можна використовувати в таких режимах продуктивності: 78 м³ / год або 92 м³ / год. Монтувати пристрою можна як в стіні, так і на стелі. Варто відзначити, що робота витяжного практично безшумна, максимальний показник рівня звуку дорівнює 32 дБ.
Пристрої випускаються в двох типорозмірах 100 мм і 150 мм. Крім стандартного виконання вентилятор може бути оснащений додатковими опціями.

Таблиця модифікацій витяжних вентиляторів MAICO ECA ipro

Модіцікація Позначення K З вбудованою заслінкою і електроприводом VZC З таймером регулюючим час затримки включення і вибігання H З датчиком вологості і таймером F З датчиком освітленості B З датчиком руху

Витяжні вентилятори MAICO AWB

Ця серія побутових витяжних вентиляторів є найбільш доступною в ціновому сегменті. При цьому якість обладнання залишається високим і практично не відрізняється від більш дорогих аналогів.
Корпус вентилятора виконаний з міцного і надійного пластика, стійкого до негативного впливу навколишнього середовища. Двигун з кульковими підшипниками гарантує тривалу, безперебійну і тиху роботу. Міцний зворотний клапан запобігає потраплянню брудного повітря з вентиляційних каналів назад в приміщення, що забезпечує тільки свіже повітря в кімнаті. Лицьова панель захищає пристрій від потрапляння води і таким чином вентилятор можна встановлювати в ванну кімнату або душову.
Пристрій виконаний в трьох типорозмірах: 100 мм, 120 мм і 150 мм.

Таблиця модифікацій витяжних вентиляторів MAICO AWB

Модіцікація Позначення C Стандартне виконання TC Таймер з можливістю установки швидкодії HC Датчик вологості

Серед побутових витяжних вентиляторів компанії MAICO клієнт може підібрати найбільш відповідний варіант для свого будинку по всім параметрам. Починаючи від дизайну і технічних показників і закінчуючи ціновою категорією. Широкий функціональний діапазон призначений для максимально комфортної експлуатації. Таким чином в санвузол ідеальним варіантом є пристрій з вбудованим таймером або датчиком освітленості, а у ванній кімнаті і душовою буде прекрасно справлятися вентилятор з датчиком вологості.

ПІДСУМОК

Компанія MAICO за кілька десятиліть вже встигла зарекомендувати себе як надійний виробник випускає вентиляційне обладнання преміум класу. Серед продукції бренду можна знайти будь-які пристрої призначені для системи вентиляції, починаючи від побутових витяжних вентиляторів і закінчуючи централізованими приточно-витяжною установками з рекуперацією тепла.

каталог maico

Серед витяжних вентиляторів найбільш популярними і затребуваними серіями є MAICO ER, MAICO ECA ipro, MAICO AWB. Для них характерні високі показники продуктивності, мінімальне споживання електроенергії, низький рівень шуму і стильний дизайн.
Серед припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла варто звернути увагу на MAICO WS 320 KB і MAICO WS 470 KB. Вони гарантують повноцінний повітрообмін в приміщенні з мінімальними витратами енергії. Високоефективний рекуператор гарантує підвищену економію і розвантаження опалювальної системи в зимовий період часу. Такий пристрій можна використовувати як в приватних будинках, так і квартирах.

У разі, коли ремонтні роботи вже закінчені, а система вентиляції ще не спроектована і не встановлена, ідеальним варіантом стане MAICO Push Pull 45. Невеликі габарити і легкий монтаж дозволяють установку вентиляційних пристроїв навіть із закінченими ремонтом. Працюють такі пристрої в парі з витяжними вентиляторами MAICO ER.
В результаті ми бачимо, що з компанією MAICO можна організувати систему вентиляції для будь-якого приміщення і з використанням відповідного обладнання.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ