Децентралізована
система припливно-
витяжної вентиляції
(Maico Push Pull,
Maico ER)

Децентралізована
система припливно-
витяжної вентиляції
(Maico Push Pull,
Maico ER)
Система вентиляції — запорука міцного здоров’я і комфортного самопочуття.

Це обумовлено якісним повітрообміном і регулярним припливом чистого повітря в помещеніе.Високая концентрація вуглекислого газу негативно впливає на загальний стан здоров’я, з’являється сонливість, знижується працездатність, при нестачі кисню у людини з’являються різні хвороби.

Якісна вентиляція наповнює чисті (житлові) зони необхідною кількістю кисню і видаляє такий же обсяг відпрацьованого повітря з брудних зон (ванні, санвузли та кухні).
Система вентиляції буває централізована і децентралізована. Централізована система включає в себе вентиляційне обладнання з єдиною системою управління і цілісним блоком в якому знаходяться всі необхідні комплектуючі (наприклад, MAICO WS 320 KB і MAICO WS 470 KB).

Децентралізована система вентиляції складається з декількох видів вентиляційного обладнання та самостійно функціонує в різних зонах, організовуючи при цьому повноцінну систему вентиляції в приміщенні.
Ідеальним варіантом децентралізованої системи вентиляції є вентиляційна установка з рекуперацією тепла MAICO Push Pull 45 і витяжного вентилятора MAICO ER.

Вентиляційне обладнання MAICO Push Pull 45

Вентиляційне обладнання MAICO Push Pull 45

Огляд головного обладнання системи

Це обладнання встановлюється в окремих приміщеннях. Одним з головних переваг Push Pull 45 можна назвати компактні габарити і можливість монтажу навіть після ремонту. Для максимально ефективної вентиляції приміщення рекомендується експлуатувати прилади парами (один для припливу повітряних потоків, другий для видалення відпрацьованого повітря з кімнати).

MAICO Push Pull 45 має три різних виконання базових моделей:

 • MAICO Push Pull 45 K (з електричною заслінкою);
 • MAICO Push Pull 45 O (з ручною заслінкою);
 • MAICO Push Pull 45 RC (з радіоуправлінням і електричної заслінкою).

децентралізована припливно витяжна вентиляція

MAICO Push Pull 45 K

Модель виконана з електричної заслінкою, а це значить, що при виключенні обладнання заслінка автоматично закривається. Монтується зовнішня решітка в отвір або укіс стіни і здійснює повітрообмін між вулицею і приміщенням. Варто відзначити, що відсоток ефективності рекуперації становить 83,5% , це є вселяють показниками для такого малогабаритного пристрою. У число комплектуючих системи входить:

 • вентилятор EC;
 • керамічний рекуператор;
 • внутрішня кришка з приводом заслонки;
 • два фільтра для грубої очистки (G2 и G3).

Для повноцінної роботи вентиляційної установки цих комплектуючих недостатньо. Тому варто придбати наступні складові:

 • пульт управління RLS 45 K, до якого можна підключити до 6 установок;
 • втулка для монтажу PP 45 RHК;
 • зовнішня решітка PP 45 AK.

Для створення максимально комфортних умов клієнт може підключити датчик вологості і датчик CO2. Крім того, пристрій виконаний таким чином, що його можна впровадити в систему «Розумний будинок».

MAICO Push Pull 45 O

Вентиляційне обладнання виконано з ручною заслінкою, при виключенні пристрою зовнішня заслінка закривається вручну. Ефективність рекуператора даної установки складає 83,5% при витраті згідно ЕМ 13141-8.
Стандартна комплектація Push Pull 45 O ідентична MAICO Push Pull 45 K (вентилятор, рекуператор, внутрішня кришка і два фільтри). Для якісної роботи обладнання необхідно придбати додаткові комплектуючі.
Вентиляційний контролер (пульт управління) RLS 45 O дозволяє установку внутрішнього (PP 45 HYI) і зовнішніх (PP 45 CO2, PP 45 VOC) датчиків вологості. Так само контролер може регулювати 5 ступенів вентиляції (15/20/30/36/42 м3 / ч) і 3 робочі програми:

 • постійна витяжна вентиляція з рекуперацією тепла;
 • поперечна вентиляція;
 • автоматична робота з управлінням по датчику, за умови підключення датчика.

MAICO Push Pull 45 RC

Пристрій MAICO Push Pull 45 RC з радіоуправлінням і електричної заслінкою компактне високоефективне обладнання з ККД 83,5%. Необхідними комплектуючими для повноцінної роботи пристрою:

 • втулка для монтажу (PP 45 RHK, PP 45 RLK);
 • зовнішня кришка (PP 45 AK, PP 45 AE, PP 45 AW);
 • радіовимикач DS 45 RC;
 • базова комплектація.

Варто зазначити, що до радіовиключатель DS 45 RC можна підключати необмежену кількість пристроїв, що значно збільшує комфортність управління. Ще однією перевагою пристрою є беззвучна робота, при продуктивності 42 м3 / год рівень шуму дорівнює 23-40 дБА.

Комплектуючі MAICO Push Pull 45

Вентиляційний контролер RLS 45 K (пульт управління). Цей пристрій служить комплектуючих як до припливно-витяжної системи Push Pull 45 K, так і Push Pull 45 O. До пульта можна підключати одночасно до 6 установок, а це значить, що клієнтові не знадобляться окремі пульти для всіх систем вентиляції в будинку. Так само за допомогою вентиляційного контролера є можливість налаштування 5 ступенів вентиляції.
програми:

 • постійна витяжна вентиляція з рекуперацією тепла;
 • поперечна вентиляція і автоматична робота з управлінням по датчику;
 • інтенсивна вентиляція з обмеженням за часом;
 • вимикання з обмеженням за часом;
 • обмін даними з приладами витяжної вентиляції;
 • ModBus;
 • виключення в цілях захисту;
 • настройка через ПК / ноутбук.

Вентиляційний контролер RLS 45 O призначений для установки MAICO Push Pull 45 O. Має п’ять ступенів вентиляції і три робочі програми.
Радіовимикач DS 45 RC є комплектуючих до вентиляційного пристрою MAICO Push Pull 45 RC. Оснащений ідентичними функціями з вентиляційними контролерами RLS 45 K і RLS 45 O. За допомогою даного обладнання можливе управління необмеженою кількістю пристроїв, які знаходяться в його зоні дії. Працює без акумулятора, що значно подовжує термін служби пристрою.
Втулка для монтажу PP 45 RHK. Втулка підходить для всіх модифікацій MAICO Push Pull (K, O, RC). Довжина комплектуючого — 500 і 800 мм.

Зовнішня кришка PP 45 AK. Кришка виготовлена ​​з міцного пластику і призначена для комплектів кінцевого монтажу PP 45 K, PP 45 O і PP 45 RC. Виконана з вбудованим стоком конденсату, що служить захистом для пристрою від води. Крім того, вихреобразование зводиться до мінімуму через оптимізованої аеродинаміки кришки.

ТАБЛИЦЯ ХАРАКТЕРИСТИК MAICO PUSH PULL 45

maico push pull,maico pp

Децентралізована система припливно-витяжної вентиляції на базі вентиляційної установки MAICO Push Pull 45 і витяжного вентилятора MAICO ER
Ефективну децентралізовану систему вентиляції можна організувати двома способами:

 • поєднання установки Maico Push Pull 45 і витяжного вентилятора Maico ER;
 • монтаж двох установок Maico Push Pull 45.

У першому випадку система вентиляції Maico Push Pull 45 встановлюється в чистих зонах (спальні, рідше в вітальні), а вентилятори в брудних зонах (кухня, ванна кімната, санвузол). Устаткування підключається до одного пульта управління. Принцип роботи полягає в одночасному припливі чистого повітря і видалення забрудненого. Коли вентилятор включається, то Push Pull працює тільки на приплив.

Така система найчастіше використовується в однокімнатних квартирах. Стандартна система — це один Push Pull і одні вентилятор.
Другий варіант — це монтаж двох установок Maico Push Pull 45 в одній кімнаті. Один працює на приплив, другий — на витяжку і навпаки. Устаткування зав’язується на одному пульті управління для максимально комфортної експлуатації.

Приклад реалізації децентралізованої системи припливно-витяжної вентиляції на реалізованому об’єкті

maico вентиляция,maico er

На схемі показана реалізація децентралізованої системи припливно-витяжної вентиляції в однокімнатній квартирі, площею 45 м2. Установка Maico Push Pull 45 K монтувалася в спальні, забезпечуючи подачу свіжого повітря в приміщення. Для видалення відпрацьованого повітря використовуються витяжні вентилятори Maico ER 60, які встановлено в гардеробній (Maico ER 60 G) і санвузлах (2 вентилятора Maico ER 60 VZC).

Для ефективного повітрообміну в приміщенні була передбачена «безпорогової система» (7 мм). Таким чином повітря циркулював по всій квартирі навіть при закритих дверях в спальні.
Кабель постійного струму (12 В) з’єднує вентиляційний контролер RLS45 K з обладнанням і є одночасно кабелем управління. Всі отвори після монтажу були загерметізірованни.

Итог

Якісна система вентиляції — це запорука міцного здоров’я і гарного самопочуття. Існує два варіанти організації вентиляції в приміщенні — централізована і децентралізована.
Організувати децентралізовану систему можна на базі установок Maico Push Pull 45, які відрізняються компактними габаритами, високою ефективністю, легким монтажем і управлінням. Існує три базові моделі Push Pull:

 • MAICO Push Pull 45 K (з електричною заслонкою);
 • MAICO Push Pull 45 O (з ручною заслонкой);
 • MAICO Push Pull 45 RC (з радіоуправлінням і електричною заслонкою).

Організація припливно-витяжної вентиляції в приміщенні можна двома способами: комплектація Maico Push Pull 45 і витяжного вентилятора Maico ER і дві установки Maico Push Pull.

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

ПОДИВИТИСЯ
СХОЖІ МАТЕРІАЛИ